8 порад, як стати генератором ідей

8 порад, як стати генератором ідей.

1. Кожен день читайте як мінімум чотири різні книги.

2. Запишіть десять ідей. Про що завгодно. Не важливо, чи про новий бізнес, чи про книгу, чи про якийсь сюрприз. Головне – щоб ідей було не менше десяти. Примусьте свій мозок попітніти.
Можна також скласти список ідей, які надто масштабні, і подумати, як можна почати їх втілювати. Наприклад, ідея випустити панелі, які працювали б ефективніше сонячних батарей. Або інша – створити мікроорганізми, які б видаляли сіль з морської води. Не знаю, чи можливо це взагалі, але в якості ідеї це має право на існування. Як і думка про те, щоб написати книгу безкоштовно роздати мільйон її копій за рік. Першим кроком буде написати книгу. А потім, можливо, зібрати грошей на її видання. І так далі.
При цьому не можна переглядати свої записи. Мета цієї вправи не в тому, щоб знайти хорошу ідею, а в тому, щоб скласти список з 1 000 ідей. Це розвине “м’яз” придумування ідей так, що з часом ви перетворитеся на справжній їх генератор.

3. Активуйте іншу частину свого мозку. Можна сходити на урок малювання аквареллю. Що ви отримаєте? Один з найжахливіших у світі пейзажів з заходом над горами і відчуття, що мозок прийшов в порядок: ви просто задієте ту його частину, яка зазвичай не задіяна.

4. Приймайте все, як є. Навіть уникаючи неприємних ситуацій у відносинах, дотримуючись здорового способу життя, ти розумієш, що не все можеш контролювати. Замість того щоб шкодувати про минуле і боятися майбутнього, потрібно прийняти даний таким, яке воно є.

5. Примусьте підсвідомість генерувати ідеї. Це не так важко, як здається. У вас строгий режим дня. Ви прокидаєтеся, читаєте, пишете, робите вправи, їсте, зустрічаєтеся з людьми і так далі. Але іноді вам потрібне зрушення. І ви повинні робити щось інше. Лягайте спати замість прогулянки або пишіть листи від руки замість того, щоб сидіти за комп’ютером. І поки ваша свідомість не може зрозуміти, що відбувається, підсвідомість починає підказувати нові ідеї. Запишіть свої повсякденні дії і спробуйте щось змінити.

6. Не тисніть на себе. Іноді ви садите насіння, що не проростають, – не кожне насіннячко перетворюється на красиву квітку. Насправді, зовсім деякі ними стають. Але якщо постійно тиснути на себе, намагатися зробити так, щоб будь-яка твоя ідея проросла в щось приголомшливе, незабаром можна вигоріти й розчаруватися.

7. Посидіть в Інтернеті, іноді веб-серфінг допомагає. Часом потрібно, подібно до Аліси, залізти в кролячу нору мережі. Там можна знайти нові думки та ідеї, які, у свою чергу, допоможуть розвинутися чомусь новому у вашій голові.

8. Складіть список того, що ви любили в дитинстві. У шість років я любив комікси і грецьку міфологію. У коледжі мене змушували вчити французьку. Тепер я не пам’ятаю ні слова, крім oui, зате я пам’ятаю майже всі комікси та міфи, які прочитав. Ми запам’ятовуємо тільки те, що дійсно любимо. Останнє зникає з пам’яті. Згадайте, що ви любили в п’ять років, і ви здивуєтеся, скільки джерел для натхнення і нових ідей ви виявите.

Вперед! Не гайте часу!