Конкурси на весілля – російська рулетка, зверни на мене увагу, Три короткі фрази, Взаємний гіпноз

Три короткі фрази
Тамада впевнено заявляє, що ніхто з гостей не в змозі буде повторити за ним три короткі фрази: мовляв, не настільки вони вже тверезі. 
У цей момент, як правило, гості починають заперечувати, говорячи, що це їм ще цілком під силу. Щоб перервати дискусію,  тамада вибирає п’ять-шість чоловік із числа самих завзятих сперечальників з метою з’ясувати їх розумові й ораторські здібності. 
От як проходить цей розіграш. Ведучий, роблячи вигляд, що підбирає слова в процесі випробування, задумливо вимовляє: “Сьогодні гарна погода”. Учасники гри, саме собою, легко повторюють цю коротку фразу. Тамада нібито бентежиться й вимовляє іншу фразу вже менш упевнено, чим першу: “Сонце світить весь день”. Учасники гри повторюють її так само легко, як і першу (якщо перед цим, звичайно, не занадто сильно прийняли на груди. “А от і невірно!” – радісно вигукує ведучий. Гості в замішанні. Починається з’ясування, що ризикує затягтися. Вибравши момент, ведучий повинен усе роз’яснити, зізнавшись, що “А от і невірно! і була третьою простою фразою, що він вимовив. 
Зверни на мене увагу
Грати в неї найкраще буде всім гостям. Суть гри полягає в тому, що за командою ведучого всі учасники одночасно повинні намагатися заволодіти загальною увагою. Зробити це буде досить важко, зважаючи на те, що кожний з гостей зайнятий тим самим: намагається привернути до себе увагу більшості. 
Щоб домогтися бажаного, можна використовувати будь-які засоби, за винятком сильнодіючих: наприклад, застосування сили або обстрілювання тих гравців, що поруч,  прожованим папером (серветками) і яблучними недогризками. 
Перемагає той, хто, незважаючи на небажання інших учасників гри привернути свою увагу на будь -кого, крім них самих, все-таки приверне до себе  погляди переважної більшості. Йому й бути головним застільником на весільному бенкеті. 
Російська рулетка
Брати участь у цій грі можуть п’ять-шість чоловік: самих сміливих, самих задерикуватих. 
Щоб зіграти в цю гру, необхідно виконати кілька готувань. Почати можна з того, що розставити стільці спинками одне до одного так, щоб вони утворили коло (кількість стільців повинне рівнятися кількості учасників). На кожний стілець ставиться чарка, вміст якої своїм видом нагадує горілку. Однак це не зовсім так: у п’ять чарок (при шести учасниках) дійсно налита горілка, а от у шостій налита звичайна вода. 
Учасники конкурсу стають навколо стільців, настроївшись на те, що їм доведеться ризикнути. 
Гра починається: включається музика, під якою учасники починають ходити один за одним навколо стільців. Як тільки музика відключається (а це треба зробити раптово), кожен з гравців кидається до того стільця, біля якого він опинився в даний момент, і єдиним духом випиває вміст чарки. Той, кому дістається вода, вибуває із гри (попереджаємо відразу: ведучий повинен точно знати, де перебуває чарка з водою, інакше хитрий гравець, не бажаючи вибувати із гри, змовчить про те, що він пив не горілку). 
Після першого туру російської рулетки один стілець і одна чарка прибираються. Далі все відбувається так само, як і минулого разу: одна чарка наповнюється водою. Гра припиняється тоді, коли залишається тільки один гравець. Він і оголошується переможцем. 
У цієї гри є й більше жорсткий варіант: у п’ять чарок наливається горілка, а в шосту – спирт. У цьому випадку не прийдеться уважно спостерігати за гравцями: немає такої людини, яка, випивши нерозбавленого спирту не видала би себе з головою. 
Взаємний гіпноз
Ця гра поширена на багатьох заходах. Чому б і не спробувати провести її на весіллі? Напевно із числа твоїх гостей знайдеться чимало її шанувальників. 
У цю гру грають обов’язково парами (на те й існує взаємний гіпноз). Партнери дивляться прямо в очі один одному. У цій грі тим, що програв, вважається той, хто першим кліпне, відведе очі, розсміється або відвернеться від партнера. Відповідно, той, що програв, має заплатити фант, інакше у грі не буде ніякого інтересу.