Незважаючи на протести реконструкція Гостинного двору у Києві відбудеться.

ByVitaliy

Гру 20, 2012

Замовник реконструкції Гостинного двору в Києві – компанія «Укрреставрація» заявляє про наявність дозвільних документів, а також про те, що ніяких прибудов до будівлі не буде. 
 Про це на прес-конференції у четвер повідомив директор «Укрреставрації» Дмитро Ярич.
 «Ніяких надбудов, змін геометричних параметрів, добудов, прибудов не буде. Відповідно до проекту, який пройшов державну експертизу, щодо якого ми одержали дозвіл на початок робіт. На даний момент ми намагаємося створити сприятливіші умови для торгівлі в цій будівлі. Тобто, здійснимо реконструкцію, введемо в експлуатацію, і буде можливість здійснювати торгівлю у цій будівлі. Первинна функція буде відновлена», – сказав він.
 Ярич продемонстрував дозвіл на початок робіт, виданий Інспекцією Державного архітектурно-будівельного контролю в Києві 15 листопада 2012 року.
 Він також повідомив, що проект затверджений, пройшов державну експертизу і одержав позитивний висновок.
 Сьогодні на засіданні Київрада відмовилася внести до порядку денного проект рішення про скасування ухвали від 20 вересня про передачу «Укрреставрації» земельної ділянки під реконструкцію будівлі Гостинного двору у торговельний центр з гостьовою стоянкою.
Напередодні захисники Гостинного двору заявили про побиття своїх активістів. За їхніми словами, вночі 19 грудня у Гостинний двір увірвалися невідомі і застосували сльозогінний газ і спецзасоби, щоб вигнати активістів.