Тріщини на губах

ByOliver81

Гру 29, 2009

Напевно, кожний з нас хоч у раз у житті зіштовхувався з такою проблемою як тріщини на губах. Особливо актуальною стає ця проблема в холодну пору року, коли за вікном вітер або мороз. Кожен з нас бореться із цією проблемою по-своєму – хтось перед виходом на вулицю, поверхню губ покриває шаром крему, хтось закутує лице шарфом. У більшості випадків ці методи не дають позитивних результатів. Тому, саме цій проблемі я хочу приділити сьогодні увагу, а саме – розповісти, від чого на губах з’являються тріщини, що потрібно робити, аби ваші прекрасні губи завжди виглядали привабливими та молодими!

     Ніжну й еластичну шкіру губ дуже легко травмувати, тому тріщини найчастіше схильні до появи в людей, які постійно облизують губи, особливо у вітряну, морозну погоду; які мають звичку тримати в порожнині рота різноманітні канцелярські предмети. Надзвичайно негативно впливає на стан облямівки губ така шкідлива звичка як паління. Не додає здоров’я вашим губам і гостра та гаряча їжа. На стан ваших губ впливає й недолік вітамінів, особливо вітамінів груп А і В.

     У деяких випадках, тріщини виникають після застосування губної помади, крему, зубної пасти. Якщо ви помітили, що після використання того або іншого гігієнічного засобу, ваші губи набрякають, на них з’являються ледь помітні пухирці й на шкірі губ починають з’являтися тріщини, негайно припиніть використовувати засіб, що викликає таку реакцію організму. Якщо це не зробити, запальні процеси можуть підсилитися й поширитися на здорові ділянки губ, утворюючи при цьому нові тріщини.

     Для того щоб звести до мінімуму можливість появи тріщин, губи необхідно змащувати спеціальними зволожуючими кремами й гігієнічними губними помадами. Природні, біологічно активні компоненти, які входять до складу цих засобів, позитивно впливають на стан слизової оболонки губ, воложують і захищають їх від пересихання та обвітрювання.

     Ці захисні засоби обов’язково повинні використовувати люди, які некомфортно почувають себе на морозі, а також ті, робота яких, пов’язана з довгостроковим перебуванням на відкритому повітрі.

     У раціоні людей, які схильні до появи тріщин на губах, постійно повинні бути присутні продукти, які містять вітаміни груп А і В. До них відносяться: свіжі овочі, особливо кріп, петрушка, кисломолочні продукти, хліб грубого помолу.

     Ну й, безсумнівно, якщо ви хочете позбутися від тріщин на губах, ви зобов’язані відмовитися від паління. У випадку якщо, перераховані вище методи не дали позитивних результатів і ваші губи час від часу покриваються тріщинами, зверніться до медичного фахівця. Він допоможе вам з’ясувати причину вашого захворювання й призначить необхідні препарати.