“Укртелеком” підвищує тарифи.

ByVitaliy

Січ 15, 2013

З 21 січня більше ніж на 70% підвищать тариф на дзвінки з фіксованої сітки компанії на сітку мобільного зв’язку дочірньої компанії «Укртелекому» — ТОВ «ТриМоб» — з 0,25 грн/хв. до 0,43 грн/хв. (з НДС).

Компанія знизила тариф на міжміські дзвінки з фіксованого на фіксований телефони в робочі дні з 0,48 до 0,43 грн/хв.

Крім того, з 0,96 грн/хв. до 1,2 грн/хв. підвищується тариф на дзвінки з телекомунікаційної сітки фіксованого телефонного зв’язку іншого оператора телекомунікацій при наданні послуги через міжнародну станцію «Укртелекому» на сітки операторів мобільного зв’язку.

Тарифи на дзвінки з сітки фіксованого зв’язку «Укртелекому» на сітку операторів мобільного зв’язку залишились незмінними (1,2 грн/хв.), за виключенням сітки «Голден Телеком», де тариф знижується з 21 січня до 1,08 грн/хв.

З 21 січня «Укртелеком» також в 6,25 раз підвищує тарифи на додаткові послуги міжміського телефонного зв’язку по попередньому замовленню: виклик абонента по третьому з п’яти вказаних в замовленні номерів (до 3 грн), виклик абонента по четвертому і п’ятому номерах (до 6 грн), виклик конкретної особи (до 6 грн), надання розмови в назначений абонентом час (до 6 грн).
Джерело: Известия