Бріджит Бардо говорить, що захоплюється Путіним.

Відома французька актриса Бріджит Бардо, яка заявила про плани просити надати їй російське громадянство, пояснила свій вибір країни для еміграції тим, що захоплюється президентом Росії Володимиром Путіним. Про це повідомляє Інтерфакс із посиланням на газету “Ніс-Матен”.

“Я вважаю його (В. Путіна – Gazeta.ua) дуже людяним. Кожного разу, коли я про щось його прошу, він мені допомагає. Він зробив для захисту тварин більше, ніж усі наші президенти”, – сказала актриса в інтерв’ю, повний текст якого газета опублікує в суботу.

Як повідомлялося, напередодні захисниця тварин Бардо звернулася до французької влади з вимогою не присипляти двох хворих слонів у ветеринарній клініці Ліона, заявивши, що в іншому випадку вона має намір просити надати їй російське громадянство, як це вже зробив її співвітчизник Жерар Депардьє.

У її зверненні до влади Ліона сказано, що “якщо у влади знайдеться достатньо нахабства і підлості, щоб убити слонів Бебі і Непалу”, вона вирішила просити російського громадянства, щоб залишити “цю країну (Францію – Gazeta.ua), яка стала не чим іншим, як цвинтарем для тварин”.

Як повідомлялося, 3 січня президент Росії підписав указ про надання Жерару Депардье громадянство РФ. До цього всесвітньо відомий актор покинув Францію і відмовився від французького громадянства у зв’язку з планами введення у Франції податку в 75% на дохід у розмірі понад 1 млн євро на рік.

Джерело: Gazeta.ua