Як вам властиво відчувати і любити

Виявляється, за днем в який ви народилися можна визначити те, як вам властиво відчувати чи любити. Не знаю чи це правда, але для мене ніби підходить. Отже:

Чоловік-понеділок надчуттєвий, наділений дуже багатою уявою, завжди в пошуках контактів з іншими людьми, особливо із протилежною статтю. Він має потребу в любові, розумінні, ніжності. Самітність – не для нього. Він зовні спокійний, але в глибині його душі таїться тривога: чи знайде він людину, з якою зможе поділитися всією любов’ю, на яку він здатний.

Чоловік-вівторок наділений даром підносити свої думки в самому вигідному світлі, його висловлювання звучать завжди вагомо. Це спокусник, що користується йому одному властивими прийомами, щоб приворожити вас до себе. Його можна впізнати по особливому гуморі, посмішці, по манері відводити від себе життєві неприємності. Це ентузіаст, що любить розважатися так, щоб інші теж брали участь у його витівках. Хоча на перший погляд він здається трохи неуважним…

Чоловік-середа – людина честі, сумлінний і порядний в любові. Його цнотливий вигляд приховує безодню ніжності. Але він не завжди вміє розкритися й виразити її. На нього можна покластися: уже якщо він любить, то всією душею. Вірний і уважний, він не довіряє спалахам почуття й віддає перевагу пристрастям спокійну впевненість.

Чоловік-четвер – природжений спокусник. Він хоче знати життя у всіх її аспектах, зберігаючи при цьому волю й незалежність. Його страшить рутина сімейного життя. При цьому він не може жити один… За надмірною чутливістю й театральністю жестів, він приховує величезну ніжність. Він здатний на глибоке почуття. Це людина, схильна до парадоксів, бунтар або пристосованець залежно від настрою.

Чоловік-п’ятниця – артист. Перед його чарівністю неможливо встояти, і коли він говорить, що любить вас, він саме так і думає. Ніжність і м’якість лежать в основі його характеру. Йому необхідна щиросердечна рівновага. Він повинен відчувати, що його люблять, схвалюють, піклуються про нього. Шлюб, родина, вогнище – це слова, які постійно звучать у його вухах. І коли він падає у ваші обійми (падає скоріше він, ніж ви), він може в них і залишитися.

Чоловік-субота – насамперед незалежний. Це індивідуаліст, здатний жити один. Він непередбачений і потайливий. Він не любить висловлювати свої почуття й робити гарячі освідчення. До протилежної статі він відчуває скоріше недовіру. Це дуже емоційна людина, що ховає свої почуття.

Чоловік-неділя – повний амбіцій й упевнений в собі. Стосовно “своєї жінки” він поводиться як заступник. Він більше має потребу у вдячності, ніж у любові, і може справити на вас враження своєю ініціативністю й владністю. Йому подобається говорити, слухати самого себе, він завжди чутливий до компліментів.

Жінка-понеділок – ніжна, мрійлива й чутлива. Здатна пристосовуватися до іншої людини, іти на поступки. Їй дуже важко жити одній. Вона відчуває потребу поділитися теплом своїх почуттів і по-справжньому стає жінкою, тільки ставши матір’ю. Чутлива до оточення, вона прагне жити в гармонії з ним і йде по життю, дотримуючись заклику серця.

Жінка-вівторок – щедра й жагуча в любові. Вона спокушає жвавістю розуму, почуттям гумору, а також яскраво вираженим прагненням до незалежності. Найбільше на світі вона любить волю й боїться тільки одного: монотонності в почуттях, що здатна погасити її ентузіазм. Для неї любов повинна бути захоплюючою грою. І інша любов їй не потрібна.

Жінка-середа – часто закохується, почуттєва й ніжна, хоча й приховує це під маскою скромності й стриманості. У любовних відносинах вона має потребу в надійності, щирості, сталості. Саме тому вона не довіряє любові з першого погляду, пристрасті, що може спалахнути й… потім згаснути. Для неї привабливість зв’язана не із зовнішньою красою, а з порядністю й істинністю почуттів.

Жінка-четвер – захоплена, нетерпляча в любові. Не можна сказати, щоб вона є занадто сентиментальною, що загубилася в тумані ілюзій і мрій. Вона любить волю й пригоди, любить жити, постійно поповнюючи свій досвід. Вона чарує чоловіків своєю природною чарівністю, безпосередністю й не може терпіти, коли її намагаються прикувати до кого-небудь, у якій би формі це не виражалося.

Жінка-п’ятниця – романтична від природи й мрійлива. Її заворожує краса й усе, що прямо або побічно стосується гармонії. Вона спокушає ніжністю, чуттєвістю, підвищеною чутливістю. В обмін їй потрібно, щоб її утішили, про неї піклувалися й захищали. Емоційна самітність її лякає, і тільки в колі своєї родини або з дітьми вона знаходить абсолютну щиросердечну рівновагу.

Жінка-субота – потайлива, загадкова, тому що із працею виражає свої почуття. Вона оригінальна, незалежна. Чаруючи, вона не завжди пускає в хід звичні жіночі виверти. Для неї спокуса повинна бути в першу чергу інтелектуальною. Слова “Я люблю тебе” рідко зриваються з її уст. Вона може здаватися байдужою, але в глибині душі вона дуже емоційна, і почуття в ній киплять…

Жінка-неділя – імпульсивна й вольова. Нею керує пристрасть. Вона або любить, або не любить, третього не дано. Поводиться вона відповідно. Їй необхідно випробовувати почуття гордості за партнера, тому що вибирає його вона. Їй важко йти на поступки, обмежувати власну волю. Вона віддає перевагу покірним чоловікам. Вона динамічна й часто є рушійною силою пари.

Vik