Як відкрити домофон без ключа

Розглянемо інформацію з відкриття домофонів наступних типів БЕЗ КЛЮЧА: Бар'єр II, IIM і 4; VIZIT (різні моделі); Cyfral (різні моделі); Eltis; МЕТАКОМ; Rainmann; DomoGuard; Blink; T-Guard.

Універсального коду для домофонів будь-якого типу НЕ ІСНУЄ. Як дізнатися код домофона? Якщо установник не вважав за потрібне змінювати майстер-паролі, то наведені нижче описи допоможуть це зробити. В іншому випадку за кодом потрібно звертатися до установника.

Як відкрити домофон Бар'єр II і IIMбез ключа

Древній радянський домофон типу «Бар'єр» з механічним замком і плоским магнітним ключем зараз можна зустріти не частіше, ніж мамонта. Але – всяке трапляється, і такий домофон теж цілком може стояти в якому-небудь не менше древньому будинку. Для моделі 2 і 2М є незмінний код відкриття – 1013. Але, в принципі, домофон без проблем відкривається парою дрібних магнітів, якими досить поводити по майданчику для прикладання ключа.

Бар'єр – 4

Четверта модель домофона цього типу – однокористувальницька, встановлювалася вона в під'їздах з консьєржами. Тому незмінний код набрати не вийде, а доведеться хімічити з магнітами до переможного кінця. Ключ такого домофона містить три магніту.

Як відкрити домофон VIZIT без ключа

Трохи більш складними в плані розкриття є домофони visit. Коди на них відрізняються значною різноманітністю. Часто на клавіатурі відсутні клавіші * та #, замість них використовуються клавіші C і K відповідно.

Якщо стандартні настройки такого домофона не були змінені монтажником, то двері повинні відкриватися при введенні * # 4230 або 12 # 345. Відкриває недавно встановлені домофони візит код * # 423 або 67 # 890

Як відкрити домофон vizit через сервісне меню: набрати # 999 – це вхід в сервісне меню, дочекатися двох коротких звукових сигналів, потім ввести майстер-код (за умовчанням 1234). Домофон візит, відкриття якого здійснюється, повинен прореагувати одним коротким писком. Якщо ви ввели невірний код, то сигнал буде Двотональна. В цьому випадку можна спробувати стандартні варіації майстер-кодів – 6767, 3535, 9999, 0000, 12345, 11639.

Після входу в сервісне меню можна як відкрити домофон візит, так і проробити ряд дещо складніший операцій.

Отже, комбінація 2 – пауза – # – пауза – 3535 – команда відкрити двері домофона без ключа.

На кнопку «3» налаштована можливість програмування ключів для домофона. Після натискання клавіші 3 в сервісному меню потрібно докласти ключ до зчитувача, натиснути # і дочекатися писку. Усе, ключ внесений в пам'ять домофона.

Кнопка 4 стирає ключі з пам'яті.

* – Здійснює вихід з використовуваного режиму.

# – Використовується для підтвердження змін.

Трохи складніше виявиться відкрити домофон «Візит» БВД-3xx – без дисплея і світлодіодів індикації. Для відкриття дверей потрібно в сервісному меню натиснути 1. Правда, не завжди відкриття домофона Візит виявиться успішним в разі моделі БВД-34х (з лівостороннім приймачем).

Як відкрити домофон Cyfral без ключа

Щоб відкрити домофон Cyfral потрібно:

а) в тому випадку, якщо в під'їзді є квартири з нумерацією кратній 100 (100, 200, 300 і т.д.) то код нудно вводити так: клавіша виклику {код 1} клавіша виклику {код 2}. На місці {код 1} потрібно вводити номер квартири кратний 100, а на місці коду 2 – 2323, 7272 або 7273.

б) для моделей домофонів з буквою «М» можна спробувати код «клавіша виклику + 41» або «клавіша виклику + 1410». Іноді двері відкриваються якщо просто ввести 07054.

Домофон CCD-2094.1М відкривати треба по-іншому. Відрізнити його можна по палаючої або миготливою рисочки на екрані. Якщо набрати код «виклик + 0000» або відразу ж відкриється вдарил, або відбудеться вхід в сервісне меню (напис ON на екрані), потім потрібно натиснути 2, після чого відкриється двері. Якщо з'являється напис OFF, то режим швидкого входу відключений. Це значить, що працював інсталятор, давно монтує домофони Цифрал. Коди доступу, відповідно, були ним змінені.

Як відкрити домофон Cyfral CCD-2094M без ключа

Щоб відкрити домофон цього типу потрібно набрати код «0000 + клавіша виклику». На дисплеї повинен з'явитися напис «cod». Потрібно ввести код 123456+ «Виклик» або 456999+ «Виклик», іноді використовується комбінація 123400+ «Виклик». Чекаємо дві-п'ять секунд. Якщо на дисплеї виникає напис «f0», значить доступ в системне меню відкритий. Щоб відкрити двері, потрібно ввести код 601.

Якщо є бажання відвідувати цей домофон (вірніше, його власників) регулярно, то краще внести в пам'ять домофона власний ключ, відповідний до домофону «Цифрал». Для цього потрібно натиснути клавішу виклику і тримати натиснутою до появи на дисплеї напису, що повідомляє про вхід в сервісний режим. Потім натискаємо «п'ятірку» і вводимо номер існуючої в під'їзді квартири. Напис на дисплеї повинна змінитися на TOUCH. Як тільки це сталося – прикладаємо ключ. Якщо на шляху попалася модель зі старим оптичним ключем, то замість номера квартири потрібно набирати 600, після чого вставити ключ і натиснути кнопку виклику.

Як відкрити домофон Eltis без ключа

Домофони Eltis, коди на які не відрізняються різноманітністю, досить легко відкрити. Є два варіанти сервісних комбінацій, які забезпечать відкриття домофона Eltis: «клавіша виклику 100 клавіша виклику 7273» або «клавіша виклику

100 клавіша виклику 2323 ». Якщо відкриття домофона Елтіс таким комбінаціям не піддався, можна спробувати варіанти від домофонів «Цифрал».

Як відкрити домофон МЕТАКОМ без ключа

Відкриття домофона Метаком проводиться за такою схемою: потрібно натиснути на клавішу виклику, потім ввести номер першої квартири в під'їзді і знову натиснути на виклик. На дисплеї повинен з'явитися напис «COD». Після чого потрібно ввести власне код – 5702. Якщо такий спосіб не спрацьовує, то пробуємо комбінації 65535 + кнопка виклику + 1234 + кнопка виклику + 8 або 1234 + кнопка виклику + 6 + кнопка виклику + 4568.

І ще – про те, як відкрити домофон Метаком МК-20 М / Т НЕ витанцьовуючи навколо клавіатури. У цій моделі в принципі немає і не буде системи захисту від використання майстер-ключів. Тому, якщо піднести «таблетку» без прошивки до зчитувача домофона, то він автоматично увійде в режим програмування. Якщо ні таблетки, можна умовити його відкритися за допомогою цифрової клавіатури. Код домофона Метаком марки МК-20 М / Т коди може бути таким «кнопка виклику + 27 + кнопка виклику + 5702» або таким «кнопка виклику + 1 + кнопка виклику + 4526».

Як відкрити домофон Rainmann без ключа

Моделі Райнманн 2000, а також ті домофони цієї марки, у яких на дисплеї є точка зліва, можнео відкрити такий спосіб:

Натискаємо на цифровій клавіатурі кнопку «ключ» і вводимо код 987654. Реакцією на цю операцію повинен стати подвійний писк. Потім вводимо код 123456. На екрані повинна з'явитися буква «Р», що свідчить про вхід в сервісне меню.

Управління домофоном здійснюється далі за допомогою цифрової клавіатури:

4 – заблокувати двері;

6 – вимкнути домофон;

8 – відкрити двері;

Як відкрити домофон DomoGuard без ключа

Домофони «ДомогарД» відкриваються трохи складніше. Потрібно затиснути кнопку С і дочекатися писку. Потім швидко ввести сервісну комбінацію – 669900, натиснути на кнопку виклику і ввести номер квартири на одиницю більший останньої в під'їзді. Домофон зреагує появою на дисплеї напису “F —“. Вона означає, що ми перебуваємо в сервісному меню. Для відкривання дверей набираємо код 080. Для вводу в пам'ять нового ключа – код 333, при розблокуванні двері – код 071

Як відкрити домофон T-Guard без ключа

Відкриття цього домофона – найбільш простий із запропонованих. Натискаємо «кнопка виклику + 00000 + кнопка виклику двічі”. Головне – зробити два останніх натискання дуже швидко. Двері відчинені.

Як відкрити домофон «Факторіал» без ключа

Система цих домофонів схожа на Цифрал. Вхід в сервісне меню відбувається після того, як набраний 6-ти значний код домофона Факторіал. Зазвичай це 000 000 або 123456. Однак установники стверджують, що злом домофона Факторіал практично неможливий хоча б тому, що код домофона Факторіал при установці змінюється в обов'язковому порядку – така одна з обов'язкових сервісних установок. Але можна спробувати ось таку комбінацію – натиснути клавішу «5» до появи сервісного повідомлення на екрані (3-5 секунд), потім набрати 180 180 + клавіша виклику + 4 + клавіша виклику.

Як відкрити домофон Blink без ключа
Це єдиний Однокористувацький аудиодомофон, широко поширений на російському ринку. У нього немає ні екрану, ні цифрових клавіатури і встановлюється він зазвичай в будинках з консьєржем або в приватних котеджах. Тому сервісні комбінації тут не допоможуть. Допоможе звичайна батерейка Д9-0,1 – «Крона», «Корунд» і їм подібні. Європейський тип такої батарейки – 6F22. Отже, знаходимо в стелі приміщення фальшболтами дивної форми – вони в точності відповідають роз'єму «Крони». До них додаємо батарейку – і вуаля, домофон відкритий.