Які ознаки симпатії та флірту

Ознаки симпатії
1.Людина стоїть до вас трохи ближче, ніж повинна.Нормальна відстань між людьми, які стоять – від 45 см до 1,2 м. Усе, що ближче – сигнал симпатії. Спробуйте і переконайтеся. А от коли від вас віддаляються, це означає, що взаємну симпатію встановити не вдалося.

2.Людина до вас «відкрито» стоїть. Це означає, що вона не схрестила руки перед грудьми, не перебирає будь-що у долонях, поки говорить з вами. Будь-яке схрещене положення рук означає, що людина відчуває потребу у безпеці, бажає захистити себе від вас. Якщо ви сидите, то, щоб виразити ті ж емоції, людина схрестить ноги. Якщо співрозмовник тримає руки біля обличчя – це інший доказ того, що він хоче від вас відгородитися. Але якщо у нього широко відкриті очі і підняті брови, це означає, що ви йому подобаєтесь. 


3.Cпіврозмовник багато посміхається. Але варто звернути увагу на те, чи це щира посмішка, коли з’являються мімічні зморшки біля очей, чи штучна, «пластикова», у якій задіяні тільки м’язи рота. Ще: якщо ви подобаєтесь людині, вона постійно з вами погоджується. Така згода може бути не завжди щирою – про це ви дізнаєтесь, коли познайомитесь ближче – проте людина робить це, щоб продовжити спілкування з вами».

4.Людина дивиться прямо в очі.Якщо ви хочете показати комусь, що ви йому симпатизуєте, не соромтеся – дивіться прямо в очі. Якщо ви цього не зробите, то спілкування здасться вашому співрозмовнику вимушеним.
Станьте на 10-20 сантиметрів ближче, ніж зазвичай це робите. Виявляйте зацікавленість у людині – дізнайтеся, чи не хоче вона сходити з вами на каву та потеревенити. Посидьте у кафе. Поїжте разом морозива. Надішліть їй кілька смс.

До речі, тексти повідомлень повинні бути такими, що потребують відповіді, – так ви зможете простежити реакцію на них.

Ви фліртує зі мною?
Є величезна кількість жестів, рухів тіла та знаків, які використовує людина, коли фліртує. Зазвичай і жінки, і чоловіки кладуть руки на стегна чи талію, дивлячись вам в очі, перебирають у руках ручку, ложечку з морозива чи кави, трубочку в коктейлі тощо. Чоловіки, коли фліртують, «граються» з круглими предметами, а жінки – з циліндричними. Ось деякі ознаки загравання, які ви можете помітити:

Жінки:
похитують стегнами під час ходи, особливо коли проходять повз чоловіка або танцюють поряд; 
бавляться волоссям, перекидають його через плече;
перебирають намисто, ланцюжок, сережки, браслет чи інші прикраси;
оголяють плече, спускаючи рукав.

Чоловіки:
бавляться краваткою, ґудзиками, манжетами чи рукавами; 
пригладжують волосся;
закладають пальці за пасок;
потирають або тягнуть мочку вуха.