Комунальники заважають рятувальникам?

Через снігопад, який не вщухає із вечора, 21 грудня, рух на більшості столичних доріг знову зупинився. Комунальники знову не встигли вчасно розчистити шляхи, через що в усіх районах утворились 8-бальні затори.

Крім звичайних водіїв не можуть нормально працювати і пожежники-рятувальники. Виною цьому є не лише погода, а комунальники, які не прибирають сніг та автовласники, які через це кидають машини посеред дороги, з’ясували журналісти ТСН.

Для прикладу, машина 7-ої київської частини після виїзду на виклик нормально змогла проїхати лише сотню-дві метрів. Далі дорога виявилась заблокованою легковим автомобілем. Через те, що узбіччя завалені снігом, водії ставлять машини у другий ряд, чим блокують проїзд.

“Не прибирається дорога. Люди ставлять авто у два ряди, там, де вже розчищено. Час прибуття на пожежу через це зростає удвічі. Скарги до районних та місцевих адміністрацій не допомагають”, – розповів керівник 7-ї державної пожежно-рятувальної частини Володимир Шавлюк.

Допомагають впоратись із проблемою небайдужі кияни. Чоловіки, у прямому сенсі слова, на руках перенесли автівку на край дороги і пожежна машина змогла продовжити рух.

Такі зупинки займають приблизно 20 хвилин часу, а це для пожежників дуже багато, оскільки за третину години у вогні може згоріти дуже багато.