Корисні поради: Як правильно і красиво носити високі підбори

  1. Одне з головних правил – купуйте зручне взуття. При ходінні на високих підборах ваші ноги і спина відчувають величезне навантаження, тому не варто посилювати цей ефект незручністю обраної моделі. Не сподівайтеся на те, що з часом ви звикнете до незручного взуття, тому беріть модель по вашому розміру і з колодкою, яка ідеально вам підходить, щоб не відчувати дискомфорту при носінні.
  2. Вчіться ходити на підборах поступово. Купуйте взуття за кілька днів до того заходу або моменту, коли ви одягнете її на тривалий термін. Почніть ходити на підборах обраних вдома щодня по кілька годин, щоб звикнути до висоти каблука і до колодки, і ви будете втомлюватися набагато менше.
  3. Ходіть прямо. Поспостерігайте перед великим дзеркалом за тим, як ви тримаєтеся на підборах. Пам’ятайте, що плече, стегно, коліно і кісточка повинні перебувати на одному рівні, як якщо б ви провели через них пряму лінію. Розслабте плечі, трохи втягніть живіт, випряміть шию і тримайте рівно спину. Не нахиляйтеся вперед, адже це спровокує появу зайвого навантаження на ноги, що стане причиною швидкого стомлення.
  4. Слідкуйте за положенням пальців ніг під час ходьби. Спробуйте підняти великий палець ноги, а решта опустіть і утримуйте на одному рівні. Завдяки цьому ви зможете знизити тиск на пальці і утримати спину прямо, а значить, довше проходити на каблуках, не відчуваючи втому.