Корисні поради: Як вивести плями

Bynatashka

Тра 12, 2013 ,

1. Плями потрібно видаляти поки вони свіжі.

2. Плями від консервів в олії, шпроти, від соняшникової олії, потрібно чистити, коли пляма свіже, не відкладаючи на потім. Його потрібно відразу посипати крейдою або зубним порошком, намагаючись, щоб масло вбралося, очистити пляма, і знову посипати. Так повторювати кілька разів, поки масло перестане вбирати порошок. Річ потрібно залишити в спокої на деякий час, а потім видалити щіткою залишки порошку. Але якщо пляма не зникне, потрібно знизу і зверху втерти в пляму тісто, яке потрібно замішати з картопляного борошна і бензину або скипидару. Коли тісто засохне, вбере в себе все масло на тканині, його потрібно струсити, а потім прибрати щіткою.

3. Свіжа пляма від пасти кулькової ручки або чорнила, потрібно прополоскати в теплій воді, кілька разів поміняти її, потім змочити розчином щавлевої, лимонної кислоти або соком лимона.

4. Плями від кави можна видалити, якщо рушник змочити рідиною для вікон і потерти цим пляма. Потім випрати в будь-якому пральному порошку. Кольорові тканини потрібно прати в порошку, який призначений для кольорової білизни. А білі тканини потрібно випрати порошком з відбілюючим ефектом.