Реальне життя складається з безліч дрібниць, порожніх слів, суперечок, життєвих ситуацій. Життя – це гірлянда різнокольорова – світлих і похмурих – днів. І від вашої розсудливості і згоди залежить спокій і благополуччя вашого життя, дорогі молодята! Так нехай повсякденні дрібниці не псують головного у вашому житті – щастя і радості. 

За ваше щастя, наречені!

***

Існує досить ефективний засіб зробити шлюб міцним і щасливим. Чоловік і дружина беруть по аркушу паперу і кожен по-окремо починають їх заповнювати. На лівій половині аркуша дружина пише все хороше, що є в чоловіка, на правій – все, що в ньому не подобається. Точно так же заповнює свій лист і чоловік. Далі чоловік і дружина відривають праві половинки аркушів, акуратно їх склеюють і … викидають! А ліву половинку кожен з подружжя завчає і повторює кожен день. Немає людини, про якого не знайшлося б що написати на лівій половинці сторінки, тим більше, якщо мова йде про наших молодожонів. Пропоную випити за все хороше, що є в нашого нареченого і нашої нареченій! 

За молодих! Гірко!

***

У народній казці “Як мужик гуску ділив” говориться про те, що кмітливий селянин голову гусака віддав панові, тому що він – глава сім’ї, а шию – пані, бо як вона поверне, так і буде. Давайте побажаємо нашим молодим, щоб чоловік завжди був головою, а дружина – шиєю, але діяли голова та шия дружно та погоджено! 

Гірко, друзі!

***

Багато чоловіків мріють мати гарем. Вони вважають, що чим більше навколо них жінок, тим різноманітніше й цікавіше їх сімейне життя, тим більше любові і ласки вони отримують. Так давайте побажаємо, щоб наш молодий ніколи не захотів би мати гарем, тому що його дружина одна змогла б замінити його! 

За молодих! Гірко!

***

Відомий письменник сказав: “Щастя – це коли тебе розуміють”

Це дійсно так. Кожен з нас хоче бути зрозумілим іншими людьми, адже завжди дуже важливо відчувати підтримку і повагу оточуючих. Я хочу побажати нашим молодим взаєморозуміння і любові на довгі – довгі роки! Щастя Вам, дорогі!