На Житомирщині згоріла школа.

У 45 учнів та понад двох десятків учителів через пожежу у школі почалися зимові канікули. Де вчитимуться діти після 14 січня – невідомо. Бо єдине, що пропонують чиновники – їздити у сусідні села. Але батьки на це категорично не погоджуються, йдеться в сюжеті ТСН.

Вогонь у шкільних вікнах близько 12 ночі помітив водій, який їхав повз школу. До найближчої пожежної частини – півсотні кілометрів, поки прибули пожежники, вогонь вже знищив дах, перекриття між поверхами та усі меблі.

Що не знищив вогонь, те залите водою. Не треба бути фахівцем, щоб зрозуміти – ця школа зараз непридатна для навчання. Чи можна її відновити і скільки на це потрібно коштів, ще з’ясовують.

Серед причин пожежі називають несправність пічного опалення або електрики. Батьки певні – у всьому винен директор.

Мовляв, школа занедбана, жодних перевірок електропроводки чи печей за останні роки тут не проводили. Тішаться лише тим, що займання сталося не під час уроків і не постраждали діти.

“Пічне опалення сам перевіряю систематично, а по друге воно вже дуже старе”, – каже директор Петро Павлюк

Учнів, які залишилися без школи, відправили на дострокові канікули. Відтак пропонують батькам возити їх у сусідні села за 15 і 20 кілометрів.

Батьки вимагають, щоб до початку навчання під класи переобладнали шкільну їдальню.

Та чиновники від освіти кажуть, їдальню переобладнати під класи до закінчення зимових канікул навряд чи встигнуть, та й приміщення занадто старе.

“Я розумію батьків, але сьогодні треба прийняти рішення, щоб на себе хтось узяв відповідальність що тут повинно бути”, – заявляє керівник відділу освіти Ємільчинської райдержадміністрації Анатолій Марчук.

Джерело: ТСН.