Новий міністр соцполітики Королевська пояснила свій вибір.

Лідер партії “Україна – Вперед!” Наталія Королевська пояснила своє рішення стати міністром соціальної політики.

“Я розумію, що в умовах економічної кризи, прийняти пропозицію і очолити Міністерство соціальної політики – це фактично розділити відповідальність за добробут мільйонів українців. Але я ніколи не шукала легких шляхів. “Моя хата скраю, нічого не знаю”, – не моє життєве кредо”, – пише Королевська на своїй сторінці в “Фейсбук”.

“Необхідно бути чесним із самим собою, з людьми. У мене і у партії, яку очолюю, було два шляхи. Перший – продовжити критикувати уряд і владу, заховавши голову в пісок від тих проблем, з якими сьогодні стикаються країна і люди. Другий – відкинути власні амбіції, взяти на себе відповідальність і почати діяти”, – резюмувала свіжоспечений міністр.

Раніше повідомлялося, що Наталії Королівської Микола Азаров доручив взяти на контроль питання виплати заробітної плати. Адже, за його словами, те, про що звітують регіональні влади, на жаль, не завжди збігається з дійсністю.

Нагадаємо, сьогодні, 24 грудня, президент Віктор Янукович призначив нових членів Кабінету міністрів. Королевська отримала посаду міністра соціальної політики.