Привітання з Днем народження у прозі: Коли народжується людина

 

 

Бажаємо мудрості, доброти, щедрості. Щоб здоров'я не давало збоїв. Щоб настрій завжди було на висоті. У сім'ї нехай будуть тепло і затишок.
Успіхів, удачі, везіння.

***
День народження – це щорічний дарунок, даний людині для того, щоб порадіти любові й розташуванню, які відчувають до нього близькі друзі. І ось ми рішуче заявляємо, що ця подія нам є цінним і дорого. Нехай довго йдуть дні твого життя, і хай завжди буде твоя любов і прихильність до нас. Хай живе іменинник.

***
Життя така дивна штука, що не завжди вдається вчасно отримати те, що хочеться. Ось і сьогодні я хотів привітати тебе першим, а роблю це, напевно, останнім. Але, сподіваюся, від цього тобі не буде менш приємно. Оскільки так вийшло, хочу побажати тобі, щоб ти завжди опинявся в потрібний час у потрібному місці. Це і буде називатися прихильністю долі до тебе. Будь же завжди її улюбленцем. Вітаю!

***
Що красномовно за всіх слів? Вчинки. Саме вони свідчать про справжні почуття і думках, вони сильніше слів і служать критерієм правдиві. А що говорять наші вчинки? Що ми, гості, відклали нагальні справи, навели марафет, начистили штиблети, одягли парадні костюми, сіли на автобус потім у метро і приїхали сюди, щоб привітати “новонародженого” з днем народження. А значить це, що він нам доріг. Зрушимо келихи за нього, за його міцне здоров'я.

***
Одним древнім мудрецем було сказано: “Не будь настільки сухим, щоб хруснуть і зламатися, але не будь настільки мокрим, щоб тобою витирали підлоги як ганчіркою.

***
Нехай твоє життя буде безхмарним, як небо над пустелею, повної, як глечик хлібосольного кавказця, довгої та цікавої, як Чумацький Шлях і серіал “Санта – Барбара”. І хай завжди світяться щастям твої очі, як полярне сяйво над полюсом!

 

 

 

 

 

 

 

***
З Днем Народження, тебе, (ім'я). У цей славний денечек весняний тобі побажань і поздоровлень не злічити, від усіх друзів і від знайомих. Адже в них все найпотаємніше, а головне, це ж звичайно, побажання любові і добра. Хай завжди весна наповнює тебе радістю.

***
Коли народжується людина, то світ наповнюється такими дивними барвами любові і радості, що сам час зупиняється на мить. Час зупиняється подивитися і посміхнутися народженому, поглянути в очі і запам'ятати цей блиск ніжності і доброти. Для чого час дивиться в очі? Воно запам'ятовує, щоб повертатися. Час любить повертатися кожен рік, любить знову зупиняти свій нестримний біг і дивитися в очі самому прекрасному і чудовому людині для того, щоб привітати його і благословити на великі подвиги в ім'я життя. З Днем Народження!

***
Хай роки ідуть за роками не поспішаючи, про те, що пішло не шкодуй, а тих, хто колись образив, забудь і образу прости. Не витрачай свої нерви даремно, здоров'я не купиш ніде. Нехай життя твоє буде прекрасне, ми бажаємо тобі щастя. Вітаємо тебе з Днем Народження!