Привітання з Днем народження в прозі: Сьогодні ми тебе вітаємо

Нехай життя буває часом сувора, але ти будь сильним. І для себе скоріше відкрий надійний шлях. Не виживати вмій, а жити, йди завжди тільки вперед, з удачею завжди дружи і постарайся зловити свою птаха щастя! Здоров’я богатирського тобі!

*****
Хочу побажати тобі в твій день народження, щоб ти був простий, як вітер, невичерпний, як море, і як земля, насичений пам’яттю. Будь легкий на підйом, як вітрило корабля, будь весел ти, як пісні хвиль, шумливих на просторі. І нехай живе в тобі завжди весь трепет життя всіх часів і рас!

*****
Сьогодні ми тебе вітаємо і хочемо побажати від щирого серця щасливих днів і ніжної ласки прекрасною і милою принцеси. Щоб у важкій боротьбі тобі діставалася легка перемога!

*****
Бажаю тобі, щоб життя твоє було світлим, як ясний сонячний день, повної, як келих із шампанським, безхмарним, як небо над пустелею. І нехай, як зірки в нічному небі, завжди горять вогники у вікнах твоїх друзів і рідних, вогники надії. Будь здоровий, щасливий і фартовим!

*****
У цей прекрасний радісний день – день твого народження – бажаємо тобі море подарунків, красивих квітів, море визнань і посмішок, море приємних зустрічей і чудових хвилин, а в дні відпустки – теплого піщаного пляжу Чорного або Середземного моря.

*****
Бажаємо нашому імениннику завжди зберігати душевну молодість, адже молодість – це чудове стан очікування прекрасного, це відчуття, що все можливо, все тобі під силу. Бажаємо тобі здоров’я, щастя, хай завжди тобі супроводжують успіх і удача!

*****
Року зупинити не в нашій владі. Нехай так: чим більше років, тим більше щастя!

*****
Я хочу побажати тобі, щоб усі негаразди помчали геть, а твоє майбутнє наповнив би світло радісного щастя. Щоб у твоїй родині, де ти, безперечно, глава, панували злагода та любов, щоб здоров’я твоє було міцніше сталі! А ми, вся твоя рідня, обіцяємо ніколи не засмучувати тебе!

*****
У цей самий світлий для тебе день хочемо побажати тобі щастя і тепла. Нехай переступає через поріг твого будинку тільки радість, а тривоги завжди залишаються за дверима!

*****
Поспішаємо тебе привітати з днем народження! Нехай доля збереже тебе від горя і нещастя, від найлютішого ворога, від злого мови, від дріб’язкового одного, від тяжкої недуги! І дай тобі Господь здоров’я, радості та удачі!