"Знаки долі" на обличчі

     Чим насиченіший колір родимки, тим яскравішою вбачається особистість її господаря: у нього сильніше виражаються риси характеру, на які родимки вказують, тим більшу роль зіграють у долі ті події, що передвіщають “знаки долі”.

     Родимка на чолі – гарний знак. Звичайно її хазяїн активна і працьовита людина, успішний у справах і щасливий у шлюбі, причому чим ближче розташована родимка до середини чола, тим краще.

     Люди, що є власником рідної плями над (або на) правою бровою очікують багатство й успіх у любові і кар’єрі. А от якщо родимка “сіла” над (або на) лівою бровою, те її хазяїн, як правило, ледачий і дратівливий, аматор випити, цей людина випробує в житті багато розчарувань, у тому числі й у шлюбі.
     Родимка біля очей указує на чесний і твердий характер, щоправда, її власник має схильність до амурних пригод. Життєвий шлях людини з такою родимкою складається зі злетів і падінь, радостей і розчарувань.
     Родимки на будь-якій частині носа, як правило, указують на запальний і жагучий характер, на схильність до амурних пригод. У дружбі вона вірна, відкрита і щира. Але в той же час, на жаль, ця людина дратівлива, часто зловживає алкоголем. Але все рівно в житті її очікує успіх, вдалий, навіть щасливий шлюб.
     Родимка на щоці свідчить про працьовитість і доброзичливість. Власник її навряд чи коли-небудь розбагатіє, але і животіти в убогості не буде.
     А от родимка на будь-якому вусі – вірний провісник багатства.

     Власники родимок на губах найчастіше мають слабке здоров’я, тому їм потрібно протягом усього життя відноситися до нього уважно.
     Родимка на підборідді говорить про спокійну і дружелюбну вдачу людини. Вона дуже приємна у спілкуванні, працьовита, любить подорожувати. Їй завжди щастить.

     Родимка на шиї обіцяє вдалу кар’єру, щоправда, шлях до успіху може бути досить тернистим.

Vik