Сценарій 8 Березня для дорослих
Сценарій проведення 8 Березня “Гучний дівич-вечір”
При підготовці свята не забудьте заздалегідь приготувати необхідний інвентар:
гумові рукавички, бігуді, декоративну косметику, перуки, хустки, біжутерію, жіночий одяг, туфлі.
На дверях висить оголошення “Чоловікам вхід заборонено” (роздрукуйте на принтері). Всіх жінок запрошують до зали.
1 чоловік: Дорогі жінки! Вітаємо вас з прекрасним весняним святом! Нехай на ваших обличчях цвітуть посмішки, а турботи і печалі нехай зникнуть назавжди.
2 чоловік: Давайте ж хоча б один день у році відпочинемо від наших щоденних проблем – від прання, прибирання, кухонних справ.
1 чоловік: Так, так, і від чоловіків теж! Згодні?
(В цей час лунає гучний стукіт, гуркіт, чутні обурені голоси: “Та що ж це таке, про нас-то й забули!” У залі з’являються чоловіки, переодягнені жінками: хтось у халаті, в хустці; хтось у перуці, в туфлях, а хтось і з віялом, щоб прикрити вуса або бороду.)
2 чоловік: А ви хто такі? Може, ми і насправді про когось забули? Все-таки у нас великий колектив.
(Близько провідних плавно приземляється паперовий літачок з анонімним посланням: “Думали, що від чоловіків втекли? А чоловіки вже в залі! Підпис: Доброзичливець “.)
1 чоловік: Не може бути! Ми ж вирішили обійтися без чоловіків і запросили тільки жінок.
2 чоловік: Почекай. А в тебе новенькі не викликають підозр? Давайте влаштуємо випробування.
(Пропонує організувати дві команди. Одна з них – переодягнені чоловіки, інша – бажаючі жінки, приблизно 6 осіб.)
1 конкурс.
1 чоловік: Всі жінки – відмінні господарки – і багато часу проводять на кухні. Навіть із закритими очима вони прекрасно орієнтуються у своїх володіннях.
2 чоловік: Наш перший конкурс – для хороших господарок: із зав’язаними очима треба визначити: що знаходиться в блюдечку.
(В блюдечку насипати цукор, сіль , пшоно, гречку, рис, перловку.)
2 конкурс.
1 чоловік: Часи зараз важкі, в селі без корови не обійтися.
2 чоловік: Подивимося, як наші учасниці вміють доїти корову.
(В ролі корови – рукавичка, наповнена водою. На пальцях зробити невеликі отвори. Хто більше треба?)
3 конкурс.
1 чоловік: Господарство-то господарством, а й про себе забувати не треба. Жінка завжди повинна бути красивою, загадковою, чарівною.
2 чоловік: Не останню роль в цьому відіграє зачіска. Представниці який з команд швидше і акуратніше накрутять бігуді?
4 конкурс.
1 чоловік: До такої зачіски потрібний відповідний макіяж.
2 чоловік: Завдання для учасниць наступного конкурсу – накласти вечірній макіяж. Вибирайте собі помічниць зі своєї команди – і за справу!
(Поки учасниці готуються, проводиться музичний конкурс на саму веселу частівку. Виходять нафарбовані учасниці. Їм пропонується пройтись, як манекенницям. При цьому для чоловіків треба заздалегідь приготувати туфлі на підборах, чим вище, тим краще, як мінімум 41 розміру.)
5 конкурс.
1 чоловік: Життя інколи ставить нас в самі немислимі ситуації, і нам якось доводиться справлятися з ними. Як ви поведете себе в наступних обставинах:
1. На вечірці ви помітили чоловіка вашої мрії. Як ви спробуєте привернути його увагу?
2. У магазин привезли “останній писк моди” – костюм, вартість якого дорівнює 3 зарплатам вашого чоловіка. Як ви умовте чоловіка зробити вам подарунок?
3. У 2:00 ночі чоловік повертається з “роботи” п’яний , в реп’яхах, зі слідами губної помади, а з кишені стирчить досить інтимний предмет жіночого туалету. Ваші дії?
6 конкурс.
1 чоловік: Мало того, що жінки – істоти непередбачувані, вони ще й дуже винахідливі . Знайдіть застосування порваним капроновим колготкам.
(Версії команд.)
7 конкурс.
2 чоловік: А тепер бліц – турнір!
Скільки коштує булка хліба?
Літр молока?
Скільки коштує кілограм цвяхів?
Десяток яєць?
Пральний порошок?
Губна помада?
Літр бензину?
1 чоловік: Схоже, наші підозри не виправдалися. Ми приносимо вам (в сторону переодягненої команди) свої вибачення. Ми переконалися, що ви – не чоловіки. А щоб не було образ, пропонуємо випити “мирову”
(Помічник вносить піднос з повними чарками і закускою. Всі випивають. Чоловіки зазвичай залпом, одним великим ковтком, а жінки потроху, маленькими ковтками.)
2 чоловік: Ось ви себе і видали. Жодна жінка не буде так пити горілку. І оскільки ми вас викрили, скажіть, з якою метою ви так прагнули потрапити на наш дівич-вечір?
Вітання чоловіків, подарунки сувеніри. Застілля.
Завершує свято, шумно відкрита пляшка шампанського!
ДОДАТКОВІ КОНКУРСИ:
ПРИЗ В ЗАГАДКА
Береться приз, загортається в папір. На обгортку приклеюється зміст будь загадки. Знову обертається. І знову приклеюється загадка. І так десять разів. Гравці сідають по колу. Ведучий дає в руки одному загорнутий в десять обгорток приз. Граючий прибирає одну обгортку, бачить загадку, читає про себе. Якщо відгадав – говорить загадку, якщо ні – читає загадку вголос, хто її відгадав, отримує право далі розгорнути приз і все триває по цій же схемі. Виграє той, хто, вгадуючи загадку, добереться до самого кінця.
МАЛЮНОК ПО ПОНЯТТЯМИ
Для гри необхідні листи паперу і олівці по числу присутніх. Кожному гостю видається цей набір юного художника і картка з поняттям – чим смішніше, тим цікавіше. Наприклад: подружня зрада; пекельне напруга; старечий маразм , друга молодість. За п’ять хвилин гравці повинні намалювати своє поняття, не використовуючи слів і букв. Потім кожен художник представляє свій шедевр, а решта відгадують поняття. Перемагає той, чиє поняття було відгадане .