Українцям треба боротися не з росіянами.

Народний депутат України з фракції ВО Свобода Ірина Фаріон заявила, що українцям слід боротися не з росіянами, а з власними недоліками. Про це політик заявила на прес-конференції у Львові.

“Українцям не потрібно боротися з росіянами, а боротися проти власних недоліків. Чехи – той слов’янський народ, який пручався німецькій мові, 300 років панування німців сформували цей опір. Але чому чехам вдалося перемогти? Тому що вони вийшли з цієї ніші захисту виключно національного на універсальні категорії. Вони перемогли в собі комплекс боротьби з німцями. Це як у нас постійний комплекс боротьби з росіянами. Не треба з ними боротися, треба боротися з власними недоліками”, – заявила Фаріон.

На її думку, українське суспільство в цілому потребує люстрації, а не тільки політики у зв’язку з падінням морального рівня і зростанням толерантності до непристойних і безчесних вчинків.

“Люстрації потребує все суспільство. Потрібно бути щодо себе і адвокатом, і прокурором, а ми себе захищаємо, а до інших ставимося як прокурори”, – заявила вона.

Нагадаємо, сьогодні народний депутат України від Свободи Ірина Фаріон пообіцяла подарувати на Різдво прем’єр-міністру Миколі Азарову свою монографію про українську мову для допомоги в її вивченні.

Джерело:  Інтерфакс-Україна