Весільні тости для молодят

  *  *  *  *  *
Жив один мудрець, який знав про все що відбувається в світі (наприклад, скільки води в морях, скільки птахів у небі і т.д.). І ось одна молода пара вирішила перевірити цього мудреця, довести йому, що він не всемогутній і знає далеко не все. Зловили вони метелика. 
І вирішили зробити так: покласти цього метелика в долоню і запитати в мудреця – Що у нас в руках?
 Він, звичайно, відповість – метелик. Тоді ми запитаємо – а живий він чи мертвий? 
Якщо він скаже – живий, ми стиснемо долоню і він загине, якщо він скаже мертвий ми його випустимо. Прийшли вони до мудреця. І питають – Що у нас в руках? Мудрець – метелик. А живий чи мертвий? Мудрець відповів – все у ваших руках!
Бажаємо вам молодята, щоб ваша любов, благополуччя, щастя і все інше було у ваших руках. Любіть один одного і будьте щасливі!
  *  *  *  *  *
Якщо чоловік наполегливий, він обов’язково доб’ється того, чого бажає жінка. Так вип’ємо ж за те, щоб прагнення чоловіків і бажання жінок збігалися! За міцний і гармонійний союз двох сердець!
  
*  *  *  *  *
Бажаємо самих різних благ! Живіть довго тільки так: не знаючи сварок, бід, в любові і щастя багато років. А якщо, скажімо, іноді, неждано з’явиться біда, плечем до плеча боріться з нею – дві пари рук куди міцніше! Ще залишилося побажати: дітей хороших виховати – дівчат купу і хлопців, ну, словом, цілий дитячий сад!

  *  *  *  *  *
Я помічаю один анатомічний парадокс у нашого нареченого … 
Hе дивуйтеся! У нього серце не зліва, а справа … там, де сидить його юна, чарівна дружина. Побажаємо ж, щоб цей феномен зберігся на все їх довге щасливе життя, щоб його серце завжди тягнулося до дружини, а серце дружини тяглося до чоловіка, і щоб союз цих сердець був непідвладний ніяким бурям, примхам, спокусам і негодам. Вип’ємо за Ваше щастя!