***

Дорогі молоді! Від щирого серця вітаю вас зі вступом у законний шлюб і утворенням сім’ї! Дружба і кохання – найпрекрасніші почуття в людському житті. Нехай ваша любов буде такою ж довгою, як ваше життя! Живіть у любові, щастя й радості, хай у вас будуть здорові і життєрадісні діти, і будьте вірною опорою вашим батькам і матерям. 

В добрий час, дорогі! Гірко!

***

Мені хотілося б від щирого серця побажати молодятам, щоб їх життя було таким же радісним і веселим, як це весілля. Але весілля тому й весела, що винуватці торжества дарують іншим радість і веселощі і самі радіють. Ось цей принцип відображення: любите і будете кохані, даруєте і будете одаріваеми – я хочу рекомендувати як важливий життєвий принцип. 

Хай живуть наречений і наречена! Гірко!

***

Свічка – це високий символ. По-перше, вона джерело світла і тепла. По-друге, її полум’я прагне догори, і тому вона уособлює рух до вищого. По-третє, в її полум’ї згоряють всі погані помисли і почуття. Я п’ю за те, щоб Незгасима свічка вашої любові завжди освітлювала і зігрівала ваш шлях, допомагала руху вгору і в її полум’я згорали все негативне в нашому житті. 

Гірко!

***

Існує досить ефективний засіб зробити шлюб міцним і щасливим. Чоловік і дружина беруть по аркушу паперу і, кожний окремо, починають їх заповнювати. На лівій половині аркуша дружина пише все хороше, що є в чоловіка, на правій – все, що в ньому не подобається. Точно також заповнює свій лист і чоловік. Далі чоловік і дружина відривають праві половинки аркушів, акуратно їх склеюють і … викидають! А ліву половинку кожен з подружжя завчає і повторює кожен день. Немає людини, про якого не знайшлося б що написати на лівій половинці сторінки, тим більше, якщо мова йде про наших молодожонів. 

Пропоную випити за все хороше, що є в нашому нареченого і нашої нареченій!

***

Першого вересня учень перший раз пішов до школи. Після занять він приходить додому і відразу з кулаками підступає до батьків: – Що ж ви мене не попередили … що ця волинка на десять років! Ми повинні попередити молодят, що волинка, початок якої ми відзначаємо, навіть не на десять років, а на все життя! 

Давайте вип’ємо за те, щоб ця волинка була їм завжди в радість!