Весільні тости, За батьків!

***

Є три слова, що позначають прагнення людей один до одного: захоплення, закоханість і любов. Кожне з цих станів прекрасно, і в нашому сьогоднішньому випадку не варто розділяти їх. Хочу побажати нашим молодим всі три ці стани в одному флаконі! Гірко!

***

Молодий наречений, що збирається одружитися з донькою банкіра, стверджував, що одружується з любові. У самому справі. При стан нашої сьогоднішньої економіки, де гарантії, що банкір не розориться на наступного тижня? 

Так вип’ємо ж за безкорисливо люблять чоловіків.

***

Дорогі молоді! У мене зрозумілий і короткий тост. Я бажаю, щоб у вашому житті завжди були присутні чотири святих імені, чотири ангела-хранителя: Віра, Надія, Любов і Софія-мудрість. 

Слідуйте їм, і дай Бог вам щастя в сімейному житті.

***

Царство сім’ї – це царство жінки. Розумна, добра, не безглузда дружина може, як добра фея, створити вдома атмосферу любові, радості, жарти, гумору, то є буття, повне радості, щастя і яскравого світла. У владі жінки зробити з подружнього життя тривалий золоте ранок. Побажаємо все це нашим нареченим, побажаємо їм щасливого сімейного життя. І нехай мій привіт з іскристим келихом вина буде зовнішнім виразом наших побажань. 

Гірко!

***

У день весільного торжества прийміть привітання наші, і данина хмільний заздоровний чаші, і побажання щастя вам. Нехай міцніє шлюбний ваш союз, росте любов – душі нагорода, нелегкий обов’язок сімейних уз нехай буде вам завжди відрада. Нехай ваше життя завжди іскриться, як променистість цих днів, нехай просяє Гіменей, глянувши на радісні обличчя. Підняти келихи нам пора. 

За щастя молодих!

***

Існує таке прислів’я: Навіщо знати, якщо не вміти. Навіщо вміти, якщо не робити. Так вип’ємо за тих, хто знав, вмів, зробив! 

За батьків!