***

Типовий для нашого часу випадок стався з одним напідпитку відвідувачем бару. Коли він повертався додому, на нього напали бандити і зажадали “життя або гаманець”. Бідоласі довелося розлучитися з грошима. Вип’ємо за те, щоб у нашого молодого гаманець відбирала тільки дружина, а життя він віддавав їй сам! Гірко!

***

Всі присутні безсумнівно знають дев’ять божих заповідей: не вбий, не вкради, не перелюбствуй, шануй батьків своїх і т.д. 

А чи знаєте Ви заповіді застілля? Давайте їх пригадаємо! 

Перша: тверезий на весіллі – шпигун, бути на весіллі, та не бути п’яним – грішно. 

Друга: випий трохи, а випий все. 

Третя: хто добре напираючи, той добре і згадається. 

Піднімемо ж келихи за ці благословенні заповіді, перевірені часом, і поклянемося ніколи їх не порушувати в ім’я щастя наших молодят!

***

Дорогі молодята! 

Сьогодні вирушає у плавання Ваш новий сімейний екіпаж! Вип’ємо ж за довгий благополучне плавання Вашого корабля по бурхливому океану життя і за подолання ним усіх життєвих штормів і буревіїв. 

Щасливого Вам плавання!

***

Ніхто з учених не може до цих пір дати відповіді на питання: що таке любов? Всі сходяться на тому, що любов – це загадка, яка залишилася нерозгаданою і до цього дня! Так нехай наші молодята все життя живуть з цією таємницею в серце і так і не зможуть її розгадати! 

Гірко!

***

Коли від людини йде дружина, то залишається один. Коли йде і друг, то залишається робота. Побажаємо нашому нареченому, щоб у нього було і перше і друге, і третє! Успішної кар’єри йому в житті, гарної роботи, щоб сім’я жила з достатком, щасливо і дружно!