За сценарій отримай сертифікат

Шановні користувачі сайту, дякую вам що Ви з нами. Ми недавно відкрили новий розділ “Сценарії“. Запрошуємо всіх до публікації сценаріїв у нас на сайті.

Відкриті такі підкатегорії: до Весняних свят, до Осінніх свят, до Зимових свят, для садочка, для Випускного, до Дня вчителя, для Нового року, для 8-го березня, до Дня Перемоги.

За потреби ми додамо інші підкатегорії.

Всі користувачі сайту, які опублікують власні авторські сценарії, ми видамо електронний сертифікат, який Ви зможете у себе роздрукувати, або вишлемо вам друкований*.

Вимоги до сценаріїв: текст повинен бути тільки на українській мові, без граматичних помилок, також бажано прикріплювати фонограми(“+”та”-“) до сценарію, для отримання сертифікату текст повинен бути авторським, а також поділитись доданим матеріалом в соцмережах.

Запитання: Для чого потрібний наш сертифікат і що з ним робити?

Відповідь: Сертифікат можна поставити собі у рамочку і любуватись ним, і тим що ви є також приклали свою працю у розвиток сайту.
Сертифікатом можна поділитись в соцмережах, адже ви отримаєте електронний варіант(файл зображення).
Для педагогів сертифікат потрібний для атестації, як підтвердження власних публікацій (не потрібно вкладати кошти для публікації власних розробок в друкованому вигляді).

Надіємось на плідну співпрацю з педагогами-організаторами. Публікуйтесь на здоров'я!

* Друкований варіант сертифікату висилається на поштову адресу і потребує додаткових коштів за друк і пересилку.