«девішніки» и «мальчішніки»

З давніх-давен було прийнято проводити «девишники» и «мальчишники» за день до весілля.
     
Відверто кажучи, парубочий вечір або дівич-вечір – це прекрасний привід для жінок і чоловіків окремо зібратися в старих дружніх компаніях. Пригадайте, коли при нашій постійній зайнятості, ви збирали всіх ваших друзів або подруг? Також, це чудовий спосіб розслабитися нареченому і нареченій перед весіллям. Багаточисленні дослідження показали, що стрес, який партнери переживають за день до весілля, порівнюється з 2 місяцями напруженої роботи в режимі «аврал».

За традицією на це свято прийнято приходити без своєї другої половинки: чоловіки – окремо, жінки – окремо. Отже «пару» і напругу можна буде випустити, по-справжньому.
      Але слід пам’ятати про деякі правила:
      По-перше, майбутніх родичів з боку чоловіка (або майбутньої дружини), навіть якщо вони ваші ровесниці або ровесники, краще не запрошувати, вам же не потрібний «донощик». Щоб забезпечити своє родинне щастя – краще веселитися в колі друзів. По-друге, не намагайтеся попасти на парубочий вечір до свого жениха або на дівич-вечір своєї нареченої. Якщо ви порушите це правило, то наслідки можуть бути самими непередбачуваними. Був такий випадок, коли наречена, поїхавши з викривальною місією до свого жениха, виявила його і його друзів, що носяться по клубу в одіянні, створеному з туалетного паперу і стріляють один в одного пінкою для волосся. Вона довго сміялася над ними і над собою (в першу чергу), наречений же і його «команда» були збентежені цією несподіваною появою. Отже невихованій нареченій довелося на своєму весіллі, яке сталося наступного дня, просити вибачення у всіх друзів нареченого, і у свого коханого за настільки дурну спробу викриття.
     

Святкування дівич-вечора.
     Дівич-вечір потрібний для того, щоб наречена могла попрощатися зі своєю незалежністю. Адже наступного дня її чекає вже інше життя, а її бажання і дії потрібно буде погоджувати з чоловіком. Тому на дівич-вечорі наречена може дозволити собі деякі вільності: злегка випити, поспівати, потанцювати і поговорити про минулі дні юності, вдатися до солодких спогадів і поділитися з подругами планами на майбутнє.
     На дівич-вечорі не повинно було бути чоловіків. Дівчата співають веселі пісні, водять хороводи, танцюють, також проводять ворожіння. Одним з обрядів завжди було розірвати на частини і поділити між собою річ нареченої. Цей обряд означав, що наречена віддає свій колишній одяг, а з нею і колишнє життя.
     Дівич-вечір прийнято відзначати ще з давніх часів і до сьогодні. Зазвичай його проводять вдома або в скромному затишному кафе. Домашні посиденьки можна жваво урізноманітнити, наприклад, запросивши масажиста, стриптизера. Хорошим варіантом буде влаштувати тематичну вечірку. Наприклад, східна тематика – попередити заздалегідь, щоб дівчата принесли на стегнах пов’язки, ліфи в стразах, парео, влаштуйте східні танці живота, для закуски-фрукти, солодощі, кальян. Весело пройде вечір в «піжамному» стилі, нехай дівчата принесуть піжами, тапочки. Можна валятися на диванах, пити коктейлі, їсти попкорн, дивитися улюблені фільми, ворожити.
    

Святкування парубочого вечора.
    Для нареченого в цьому випадку передбачено парубочий вечір. Чоловіки зазвичай прощаються з парубоцьким життям на повну силу. Парубочий вечір – це остання можливість відірватись за повною програмою. Проте не варто поводитися по-свинськи. Запам’ятайте головне правило – не слід робити те, що б Вам не сподобалося у виконанні Вашої нареченої на дівич-вечорі.
    Як правило, місцем проведення таких вечірок бувають спорт-бари, клуби з великою кількістю спиртного і наявністю стриптизерок. Також можна піти в сауну або лазню, добре попаритися, попити пиво, і запросити масажисток для еротичного масажу. Якщо на вулиці спекотливе літо, то парубочий вечір можна провести і на природі. Наприклад, пополювати або порибалити, влаштувати пікнік.
    Якщо вже так випало, що ваш дівич-вечір (парубочий вечір) проходить взимку, то без крижаних гір, ліплення снігових баб і турніру по сніжках тут не обійтися. Співайте караоке, влаштуйте танці на столі, різні переодягання, позмагайтеся, хто більше вип’є коктейлів. Одним словом – фантазуйте! Дівич-вечір і парубочий вечір бажано проводити не напередодні дня одруження. Інакше саме головний біль на весіллі буде вашим супутником.
   На дівич-вечір (парубочий вечір) зазвичай не дарували дорогих подарунків, оскільки більшість запрошених присутні і на весільній церемонії. Сподіваюся, ваш парубочий вечір і дівич-вечір буде однією з найяскравіших події у вашому житті!