Діда Хасана вбили за наказом прем’єр-міністра Грузії.

Вбивство російського кримінального авторитета Діда Хасана замовив прем’єр-міністр Грузії Бідзіна Іванішвілі. Про це в прямому ефірі ТВі заявив керівник грузинського агентства журналістських розслідувань “Репутація” Гіга Ліпартеліані.

“Діда Хасана вбили тоді, коли Бідзіна Іванішвілі став прем’єр-міністром Грузії. У 2010 році в нього теж стріляли, але не вбили. Тоді це був попереджувальний постріл, а зараз потрапили прямо в голову. Це все пов’язано з новим правлінням в Грузії”, – сказав він.

Під час ефіру ведучий Артем Шевченко також озвучив версію з наближених джерел до вбитого кримінального авторитету, що це вбивство – справа рук російських спецслужб.

“Спецслужби нібито домовилися з новим прем’єр-міністром Грузії Бідзіна Іванішвілі про те, що грузинська влада “амністують” злодіїв у законі, які купили свій статус, а не були короновані за бандитськими законами”, – зазначив Шевченко.

Нагадаємо, кримінальний авторитет Аслан Усоян був убитий 16 січня в центрі Москви. Слідство розглядає різні версії його вбивства, в тому числі пов’язану з його кримінальною діяльністю.