ГПУ: захисники Тимошенко не хотіли отримувати повідомлення про підозру її у вбивстві.

Захисники екс-прем’єра Юлії Тимошенко Андрій Кожем’якін та Сергій Власенко відмовлялися отримувати повідомлення про підозру її у вбивстві Євгена Щербаня, заявив начальник Головного управління з розслідування особливо важливих справ Генпрокуратури Андрій Курись.

“Слідчий у справі про вбивство народного депутата Щербаня в п’ятницю намагався вручити повідомлення про підозру захисникам Тимошенко Кожем’якіну і Власенку. Адвокати відмовилися його отримати. Все це зафіксовано на відеокамеру і буде надано суду”, – розповів пан Курись, повідомляє Клацнути
“Інтерфакс-Україна”.

За його словами, ніякі права підозрюваної Юлії Тимошенко порушені не були, оскільки слідчі дії з нею не проводилися – новий КПК передбачає таку можливість тільки після вручення повідомлення про підозру.

“Усі слідчі дії з нею будуть проводитися в присутності адвокатів. Саме тому їм вже надіслані відповідні повідомлення про заплановані дії на поштові та електронні адреси, так само на телефони”, – додав представник Генпрокуратури.

18 січня генпрокурор Віктор Пшонка заявив, що Генпрокуратура Клацнути
завершила розслідування кримінальної справи щодо вбивства Євгена
Щербаня в 1996 році, а Юлії Тимошенко вручено повідомлення про підозру її в організації умисного вбивства спільно з екс-прем’єром Павлом Лазаренком.