Як вилікувати горло вдома?

При лікуванні горла застосовуються народні засоби, які все досить ефективні, і швидко призводять до позитивних результатів. Як і чим лікувати хворе горло?
Мед з молоком і з маслом. Розігріваєте молоко, в нього додаєте чайну ложку меду і трохи вершкового масла. Розмішуйте все, поки мед не розчиниться повністю в молоці, а масло не розтане. І все тепер підігріту суміш потрібно пити. Можна пити ложечками, а можна маленькими ковточками через трубочку.
Рясне пиття. При хворому горлі рекомендується більше пити. Але напої не повинні бути холодними або гарячими. Не можна пити газовані напої. Рекомендується пити чай (зелений або чорний) з медом, з лимоном, малиновим варенням.
Співайте. Це не жарт – це насправді ефективний метод. Співати краще голосно і нікого не соромитися. Завдяки співу поліпшується кровообіг в області глотки і гортані, а значить і більше буде імунних клітин вдаватися до місця запалення.
Полоскання горла. Полощіть горло розчинами води з сіллю, з содою, різними настоянками (наприклад, з календули), цибульним чаєм.
Шкарпетки з гірчицею. Перед тим, як лягти спати в шкарпетки насипаєте гірчиці (це може бути сухий гірчичний порошок) і надягаєте ці шкарпетки собі на ноги. Потрібно проспати всю ніч в цих шкарпетках. Можна, перед тим як надягати собі ці шкарпетки, пропарити ноги.
Дихаємо парами картоплі. Нужно відварити в шкірці картоплю. Після беремо рушник, відкриваємо каструлю з картоплю, накриваємо себе рушником і починаємо дихати парами картоплі.
Це самі основні засоби лікування хворого горла. Є й інші, які допоможуть вам вилікувати горло в домашніх умовах. Наприклад, хтось вважає, що полоще горло теплим пивом можна його вилікувати. Також повно та інших.
При лікуванні горла можете використовувати один засіб або одну методику, але ефективніше кілька. Хоча деякі засоби окремо теж здатні призвести до того, що ви видужаю і ваше горло буде здорово.