Конкурси для весілля

ЕСТАФЕТА КРАВАТКИ

     Виберіть декілька пар (чоловік, дружина або хлопець і дівчина). По сигналу кожна дівчина повинна розв’язати краватку свого партнера, повністю зняти його, помахати ним глядачам і потім знову його одягнути і зав’язати. Перша, хто закінчить, перемогла. Можливі заохочувальні призи за красу і за унікальність виду вузла (Приклад: за краватку, зав’язану на бантик).

ВЕСЕЛІ ПОДАРУНКИ

     У грі беруть участь декілька пар. Чоловік повідомляє ведучому на вухо, який подарунок він хотів би зробити. Потім пані розповідає – голосно, – як вона використовує подарунок. При цьому їй невідомо, що сказав партнер ведучому. Якщо вона вгадала і «правильно розпорядилася» підношенням, їй вручається приз.
     Зрозуміло, курйозів в цій грі багато. Скажімо, пані обіцяє покришити в суп книгу, або одягнути на вечірку сковорідку. Гра виходить веселою, тільки ведучому треба стежити за тим, щоб подарунки не були образливими або дуже інтимними.

ПОДАРУНКИ НАРЕЧЕНОЇ

     Їх наперед ховають в повітряні кульки і надувають їх. Подарунок – це записка із завданням щось заспівати, зіграти, прочитати і т.д. наречена дарує кулі гостям, а дружка потихеньку їх проколює. Кожен гість повинен виконати завдання, що випало йому.

ФІГУРИ

     Учасники діляться на команди. Грає музика, всі танцюють, стрибають, ходять – словом, роблять що хочуть до тих пір, поки грає музика. Як тільки вона замовкає, ведучий називає яку-небудь фігуру, яку команда повинна утворити. Спочатку краще задавати легкі фігури: круг, квадрат, трикутник, а вже потім складніші – такі, як букви алфавіту. За кожну фігуру, виконану швидше і краще за інших, команді присуджується одне очко. Виграє команда з найбільшою кількістю очок.

ХТО ШВИДШИЙ

     Тамада пропонує учасникам вийти і дає кожному по фужеру шампанського. Він пояснює, що переможе в цьому конкурсі той, хто швидше за всіх вип’є фужер до дна. Тут конкурсанти починають посміхатися, що може бути простіше.. Тоді тамада пояснює, що переможе той, хто швидше вип’є фужер шампанського … чайними ложками. Тамада роздає чайні ложки і конкурс починається.

ОСТАННІЙ – ЗАЙВИЙ

     Відомий конкурс, але при активному вживанні алкоголю проходить досить весело. Стільці ставлять навкруги спинками один до одного. Учасників повинно бути на один більше, ніж стільців. Звучить музика, всі учасники ходять навколо стільців. Як тільки тамада зупинив мелодію, всі повинні швидко зайняти свої місця. Та особа, якій не дісталося місця, вибуває.

ЗБІР УРОЖАЮ

     Завдання гравців кожної команди – щонайшвидше без допомоги рук перенести в певне місце апельсини.

ЗІРКИ ЕСТРАДИ

     Для проведення конкурсу буде потрібно одяг і перуки. Учасники переодягаються в «зірок естради», співають і танцюють під фонограму, а переможець визначається по оплесках глядачів.

ЛОПНИ КУЛЯ

     Тамада запрошує пари. Пари затискають повітряну кульку животами. По сигналу тамади вони починають тиснути на кулі. Виграє пара, яка перша роздавить кулю.