Корисні поради: 5 рецептів безпечних чистячих засобів для будинку

Натуральний оцет хороший не тільки в якості інгредієнта в кулінарії, – це відмінне безпечне і нетоксичне чистячий, дезодоруючу і дезінфікуючий засіб для дому.
1. Чистимо скла і дзеркала.
Заповнюємо флакон з розпилювачем сумішшю: 1/2 частини оцту і 1/2 частини води. Змішуємо. Бризкаємо на забруднену поверхню і протираємо м’якою серветкою. Можна довірити заняття дітям. Додайте кілька крапель ефірного масла в суміш, якщо запах оцту вам не до душі.
2. Моєму підлогу і чистимо стіни.
Заповнюємо флакон сумішшю: 1/2 частини оцту і 1/2 частини води. Змішуємо. Наносимо необхідну кількість засобу на і протираємо. Додайте ефірне масло в суміш, якщо запах оцту вам не до душі. Не потребує змивання.
7. Чистимо унітаз.
Для потужного дезодоруючого і чистячого ефекту використовуємо наступний рецепт: змішуємо 25-50мл оцту і 10 крапель ефірної олії чайного дерева, заливаємо суміш в унітаз і додаємо 20-50г харчової соди. Через кілька хвилин чистимо унітаз щіткою.
8. Усуваємо засмічення в трубах.
Ефективне і безпечне (як для вас, так і для ваших труб) засіб. Засипаємо в сток 20-50г харчової соди і залишаємо на кілька хвилин. Додаємо 50-100мл оцту і залишаємо на 20 хвилин, потім вливаємо близько 1 л киплячої води для повного очищення труби.
10. Дезінфікуємо.
Використовуйте в якості дезінфікуючої рідини або спрею для протирання стільниць після розроблення сирих продуктів, дверних ручок, кранів тощо Для підвищення ефективності додаєте 5-6 крапель ефірної олії чайного дерева на 1/2 л оцту.