Поради для господині: Корисні властивості пива

Пиво має безліч корисних властивостей. 
Наприклад, пивні ванни допомагають регулювати потовиділення, а пивні дріжджі використовують для лікування таких хвороб, як фурункульоз, діабет, інфекційні захворювання. Пиво корисно пити при гастритах, нервових розладах і навіть при каменях у нирках. Пиво можна використовувати і для зовнішнього і для внутрішнього застосування, що, безсумнівно, процедура приємніша і позитивніша.
Властивості пива:
– Пивна ванна: Наповніть ванну водою, додайте дві склянки пива і насолоджуйтеся її цілющими властивостями. Хміль благотворно впливає на шкіру – вона стає м’якше і ніжніше. Пивні ванни допомагають навіть при псоріазі та інших шкірних проблемах.
– Плямовивідник: Якщо ви посадили пляма на одяг або килим, протріть його змоченою пивом тканиною, залиште на кілька годин і потім виперіть як звичайно.
– Маринад: Мариноване в пиві м’ясо стає надзвичайно м’яким. Крім того, при смаженні м’яса пивний маринад захищає його від канцерогенів. Маринувати можна від декількох годин до цілої доби.
– Пастка для шкідників: Пиво подобається не тільки людям – шкідники люблять його не менше. Розставте миски з пивом навколо вашого городу і залиште на ніч. Від дрозофіл теж можна позбутися, якщо відкриту банку з пивом прикрити зверху листком паперу з малими дірочками. Мошки залітатимуть в банку, але вибратися вже не зможуть.
– Засіб для чищення золотих прикрас: опустіть золоті сережки або колечко в пиво, потім дістаньте і протріть сухою тканиною.
– Засіб для полірування дерев’яних меблів: потьмяніла дерев’яні меблі буде виглядати яскравіше, якщо протерти її змоченою пивом тканиною.