Корисні поради: як вибирати меблі для кухні?

Перш, ніж відправлятися по магазинах, слід провести підготовчі заходи, щоб куплені кухонні меблі зайняли гідне місце в інтер’єрі.

По-перше, варто виміряти кімнату, щоб потім не довелося «підганяти» свіжокуплений гарнітур під існуючі обмеження, яких в цій кімнаті безліч, починаючи від не завжди зручного розташування батарей опалення та каналізаційних труб і закінчуючи
наявністю незрозумілих ніш і отворів в стінах.

По-друге, доведеться відразу визначитися зі стилістичним рішенням інтер’єру: предмети меблювання повинні вписуватися в інтер’єр не тільки за габаритами, але і за зовнішнім виглядом. Благо, зараз магазини пропонують найширший асортимент: представлені ​​в них кухонні меблі відрізняється великою різноманітністю матеріалів, кольорів та оздоблення.

По-третє, слід вирішити, для яких цілей і яким чином вона буде використовуватися. Якщо передбачається розмістити всередині велику кількість побутової техніки, то і наповнення доведеться підбирати відповідне. А якщо приймати їжу ви будете в їдальні або вітальні – значить, обідній стіл взагалі може не знадобитися. Що стосується внутрішнього наповнення шаф і шафок, то його доведеться підбирати безпосередньо в магазині. Справа в тому, що виробники пропонують безліч варіантів компонування внутрішніх систем зберігання, а деякі шафи в силу конструктивних особливостей можуть не вмістити конкретне обладнання.

Наступний важливий нюанс – це матеріал, з якого будуть виготовлені ​​кухонні меблі. Багато що тут залежить від бюджету покупки. Найдорожчими на сьогоднішній момент вважаються предмети меблювання з натурального дерева з кам’яними стільницями. Самий бюджетний варіант – столи та шафки з ламінованої МДФ і ДСП, які відрізняються великою різноманітністю колірної гамми, розмірів і способів обробки. Важливий і той факт, де саме буде придбаний гарнітур. Тут проглядається два варіанти: або це магазин готових виробів, або майстерня, де гарнітур буде виготовлений на замовлення. Другий варіант обійдеться дорожче, але і необхідності досконально вираховувати розмір стільниці або ширину шафки не буде.

І останнє – відправлятися по магазинах треба в доброму настрої. Тоді є всі шанси, що покупка дійсно принесе задоволення, і не один рік буде радувати господиню кухні.