Секрет № 1: Твій зовнішній вигляд 

Завжди пам’ятай, що ти, в першу чергу, жінка, яка повинна добре виглядати! Навіть якщо ти не працюєш в колективі співробітників – це не привід запускати свій зовнішній вигляд! Адже головним експертом оцінки краси є твій працюючий чоловік. Йому є з ким порівнювати тебе, навіть мимоволі. Адже він чоловік! Тому, регулярне відвідування перукарні, легкий макіяж, акуратний манікюр і охайний домашній одяг додадуть упевненості в собі і обов’язково будуть помічені чоловіком!


Секрет № 2: Твої бажання
У метушні домашніх турбот, ти часто пригнічуєш власні бажання і потреби. Відмовляючись від бажаної покупки, ти здобуваєш тільки те, що необхідно, стаючи, таким чином «зручною» дружиною! Образ економної господині є позитивним, але нудним для чоловіка! Тому не забувай, що ти також повинна прагнути зберегти образ бажаної жінки! Не бійся сказати «я хочу», замість «мені потрібно», при цьому пам’ятаючи про межі фінансових можливостей чоловіка! Адже чим яскравіше ти виглядаєш, тим більше притягуєш до себе увагу коханого! 

Секрет № 3: Твій особистий час
Ти не працюєш, тому твоїм близьким здається, що в тебе багато вільного часу. Але ж насправді, ти зайнята домашніми обов’язками, які і є твоєю роботою! Тому, постарайся виділити для себе особистий час для відпочинку, протягом якого ти будеш займатися виключно собою! Наприклад, один раз на тиждень ти можеш повечеряти з подругами або сходити в салон краси, або ж зайнятися шопінгом. Ти повернешся додому в доброму настрої, який обов’язково помітить твій чоловік і буде поважати твоє право на особистий час! Адже кожному чоловікові приємно дивитися на відпочившу і радісну жінку! 

Секрет № 4: Твої інтереси
Цікава і розумна жінка не обмежує свої інтереси переглядом серіалів і читанням дешевих романів! Вірніше, вона взагалі не витрачає свій особистий час на такий примітивний вид проведення часу! Адже ти повинна прагнути до саморозвитку, тому цікаве заняття допоможе тобі розкрити прихований потенціал! Існує безліч видів доступних занять, які згодом переростуть у твоє справжнє хобі. Наприклад, флористика, фен-шуй, кулінарія або дизайн інтер’єру. По-перше, тебе ніхто не зможе звинуватити в бездіяльності. По-друге, у тебе з’явиться можливість проявити творчі здібності, і, по-третє – цікаве заняття відверне від повсякденної рутини! 

Секрет № 5: Твій характер
Існує думка, що домогосподарки – це завзяті скандалістки, яким ніде, крім як у колі сім’ї, вихлюпувати свої емоції; або ж «тихоні» що з усім погоджуються , які бояться висловити свою думку, щоб не бути висміяними працюючими членами сім’ї. Це два стереотипи і дві крайності в характері, які не принесуть тобі щастя! Тому, треба знайти золоту середину – погоджуйся тільки на компроміси (ти мені – а я тобі!) У відносинах з чоловіком, відстоюй свою думку і вимагай поваги власної точки зору! Замість претензій, розкажи улюбленому про те, які неприємні почуття породжують у тобі деякі його вчинки, спокійно поясни, що саме ти б хотіла бачити в його поведінці. Будь врівноваженою і толерантною, м’якою і чуйною, але в той же час відстоюй свою думку! 

Секрет № 6: Твої розумові здібності
Пам’ятай, що ти освічена і розумна жінка, не дивлячись на те, що знаходишся в статусі домогосподарки! Ти можеш заспокоїти і дати правильну пораду своїм дітям, знаходити компроміси у відносинах з чоловіком, та ще й ощадливо вести господарство! Адже для цих всіх функцій потрібно не тільки терпіння і витривалість, а й значні розумові здібності. Не соромся зайвий раз нагадати близьким, що в твоєму кругозорі знаходяться відразу три об’єкти: чоловік, діти та господарство! 

Секрет № 7: Твоя турбота
Ти дбаєш про смакові переваги та охайний зовнішній вигляд свого чоловіка, а він це сприймає як належне? Але ж ти не найнята домробітниця і не отримуєш платні за свою працю, а просто хочеш, щоб її оцінили теплим словом чи ласкавим поглядом! Тому, акцентуй увагу чоловіка на те, що турбота про нього – це твоє бажання, яке ти виконуєш з любов’ю до нього, і ні в якому разі не обов’язок! Таким чином, ти даєш йому зрозуміти, що домробітниця і господиня будинку – це абсолютно різні поняття! 

Секрет № 8: Твоя роль в його житті
Подумай, як складно було б проживати життя твоєму чоловіку без такої надійної підтримки, опори і турботи з твого боку! Не соромся подумати про це вголос! Адже ти поєднуєш в одній особі кілька ролей: турботлива дружина, вірна подруга, бажана жінка і, в деякому розумінні, духовна порадниця, котра вміє вислухати, підбадьорити і заспокоїти в скрутну хвилину! Перебуваючи в статусі домогосподарки, ти всі сили і енергію віддаєш тільки в сім’ю! Як бачиш, твоя роль в його житті є головною!

Секрет № 9 Твоя унікальність
Головний твій секрет успіху полягає в тому, що статус домогосподарки дає можливість займатися тепер різновекторною роботою. У першу чергу, щиро і повноцінно піклуватися про рідних тобі людей! По-друге, застосовувати свою жіночу чарівність і сексуальність. По-третє, реалізовувати свої бажання і розвивати творчий потенціал. По-четверте, аналізувати і виправляти недоліки в характері, прагнучи до компромісних рішень. Будь-яка ділова жінка позаздрить твоїм можливостям в особистісному зростанні!