Корисні поради: Як знищити тарганів?

Помешкання людини в більшості випадків сприятливе середовище для існування мишей, кліщів, мурах, щурів і … тарганів. Таргани поселяються у вологих, темних та важкодоступних для людини місцях. Найкраще середовище для комах – книги, старі газети та брудні куточки приміщення. Аби попередити появу паразитів, слід ретельно прибирати кухню після кожного прийому їжі, викидати всі залишки харчових продуктів, крихти, насухо витирати поверхні кухонних меблів. Також таргани не переносять низьких температур. 

Але якщо ці комахи розвелись у великій кількості, терміново придбайте необхідну хімію. Або використовуйте наступні засоби: 

1. Нашатирний спирт – додавайте його кожного разу при митті підлоги.

2. Бура або борна кислота – змішайте 200 г бури, 100 г горохової муки, 50 г дрібного піску і посипайте місця перебування тарганів. Також можна використовувати суміш: зварений жовток, 1 ст. л. борної кислоти і 1 ст. л. манної каші. У розтертому стані мазати короткими лініями у темних місцях. Ще один рецепт: 50 г борної кислоти змішати з 1 ч. л. цукру, додати 2 варені картоплини. Розкатати малі кульки і розставити як приманку. Кожні 3-5 днів приманку треба міняти. На цей період треба закрити доступ до води, щоб таргани не напилися.

3. Пиво – змочуйте пивом ганчірки, засіб діє напротязі 2-3 годин.

Для профілактики наступної появи тарганів можна використовувати куповані хімічні пульверизатори, якими потрібно періодично скроплювати тріщини в стінах, водопровідні труби.

А накращим засобом і запорукою здоров’я є дотримання абсолютної чистоти. 

Бережіть себе!