Лавровий лист від прищів

Рецепт № 1.
Приготований власноруч тонік на основі лаврового листа дозволить дбайливо і ефективно доглядати за проблемною шкірою, схильної до утворення прищів.
Для його приготування листям лаврового листа щільно наповнюють невелику скляну ємність, можна скористатися склянкою або маленькою баночкою, і заливають їх доверху гарячою водою. Через кілька годин тонік проціджують.
Обробляючи отриманим засобом шкіру щодня, ви зможете підсушити запалення, усунути жирний блиск і звузити розширені пори.
Крім того, для більшої ефективності можна додати в приготований тонік кілька крапель ефірного масла, яке допоможе знизити запалення на шкірі. Для цієї мети підійде ефірне масло розмарину або чайного дерева.
Рецепт № 2.
Цей лосьйон, настояний на спирту, більше підійде проблемній шкірі, а також шкірі, зайво схильної до жирності.
Для його приготування лаврове листя ретельно подрібнюють будь-яким способом і, аналогічно першому рецептом, поміщають в скляну ємність. Подрібнена маса лаврового листа повинна наповнювати половину обраного судини. Обрану ємність з лавровим листом повністю заливають горілкою.
Лосьйон настоюють за кімнатної температури кілька днів (3-5 днів), потім проціджують. Приготоване засіб застосовують для догляду за шкірою через день, воно допомагає очистити шкірний покрив від висипань, усунути пігментні плями і вирівняти тон шкіри.