Мірошниченко в черговий раз погруз у скандалі навколо євреїв.

Новообраний народний депутат від ВО “Свобода” Ігор Мірошниченко знову опинився в центрі скандалу.

Як повідомляє “Київ єврейський”, на цей раз “свободівець” запропонував “гнати поганою мітлою” з України нардепа чотирьох скликань, літератора Павла Мовчана.

Політик залишив відповідний коментар під фотографією з альбому медіа-проекту “Київ єврейський”, на якій відображені Павло Мовчан та головний редактор видання Елеонора Гройсман. Під фотографією розміщене активне посилання на інтерв’ю політичного діяча, в якому він говорить, що поважає Ізраїль.

“Для мене Ізраїль – це не тільки держава, не тільки історичні цінності. Для мене це світовий духовний центр. І я намагаюся бувати там хоча б два рази на рік. Я відвідую святі місця. Це дає мені можливість відкривати все нові глибини”, – заявив Павло Мовчан в інтерв’ю.

Націоналіст Мірошниченко прокоментував фотографію наступним чином: “А я все думаю, чому у нас “Просвіта” перетворилася з національно-культурного осердя в притулок для лузерів і пристосуванців. Треба цю гнилу нацдемівщіну гнати поганою мітлою. Буде у них більше вільного часу харчуватися енергією скрізь, тільки не в рідній Україні”.

Нагадаємо, в листопаді 2012 року новообраний депутат від ВО “Свобода” Ігор Мірошниченко назвав Мілу Куніс жидівкою, яка не любить Україну. Після цього розгорівся скандал.

Проведений Міністерством юстиції України аналіз не виявив норм, якими б заборонялося вживання слів “жид” чи “жиди”.