Мильні бульки – формули мильних бульок

Мильна булька – тонка плівка мильної води, що формує кулю з переливчастою поверхнею. Мильні бульки звичайно існують лише кілька секунд і лопаються при дотику або мимовільно. Їх часто використають у своїх іграх діти.

Рецепти мильних бульок:

Спосіб 1.
Самий простий спосіб приготування розчину такий: на 200 гр. засобу для миття посуди потрібно взяти 600 мл. води і 100 мл. гліцерину (продається в аптеці). Все добре розмішати і ваш розчин готовий. Гліцерин робить стінки мильної бульки міцнішими.

Спосіб 2.
На 600 мл. ГОРЯЧОЇ води потрібно взяті 300 мл. гліцеріну, 20 крапель нашатирного спирту і 50 гр. будь-якого порошкоподібного миючого засобу. Всі інгредієнти перемішуємо і залишаємо на 2-3 дні. Після цього розчин ретельно профільтровуємо і ставимо в холодильник на 12 годин. І, нарешті, можна приступати до видування веселкових красенів.

Спосіб 3.
Шматок господарського мила натираєте на крупній терці. Отриману мильну стружку (4 столових ложки) на повільному вогні розчиняєте в 400 мл. гарячої води. Розчин залишаєте на тиждень, після чого додаєте в нього 2 чайних ложки цукру. Залишаєте до розчинення цукру, перемішуєте – готово.

Спосіб 4.