Нардепи знайшли приховані камери навіть в туалеті Тимошенко.

Жінки-народні депутати, що брали участь в акції особистої непокори екс-прем’єр-міністра Юлії Тимошенко, стверджують, що знайшли в блоці, де перебуває на лікуванні лідер опозиції, приховані камери відеоспостереження.

Як повідомляє «Харків. Коментарі », про це сьогодні на брифінгу в Харкові заявила нардеп від «Батьківщини» Тетяна Слюз.

За її словами, є як відкриті відеокамери, так і приховані, при цьому їх кількість не відповідає раніше названим представниками пенітенціарної служби.

Нардеп заявила, що камери є, зокрема, в житловій кімнаті, кімнаті для зустрічей із захисниками, в туалеті, в душовій, в коридорі, біля поста чергового.

«Зокрема, в коридорі є дві відкриті камери, але ніхто не зміг сказати нам, чиї вони», – додала нардеп Олександра Кужель.

Депутати також вважають, що в кімнаті для зустрічей ведеться прослуховування. За словами Слюз, вчора жінки вирішили влаштувати «банний день» і прийняти душ, однак через 15 хвилин (у 10:45 ранку) вода була відключена.

Нагадаємо, 16 січня до акції громадянської непокори екс-прем’єр-міністра Юлії Тимошенко приєдналися жінки-нардепи, які приїхали до неї в ЦКБ № 5, зокрема, Олександра Кужель, Тетяна Слюз та Людмила Денисова. 18 січня їх силою викинули з лікарні.

Джерело: Главком