Очищення кишечника солоною водою

Найпоширенішим і простим засобом чищення кишечника є солона вода. Даний метод полягає в тому, що необхідно пити підсолену воду протягом певного часу.
Для цього необхідна кухонна або морська сіль і чиста вода. Змішувати дані складові розчину необхідно в наступній пропорції: одна чайна ложка солі на літр кип’яченої води, постигла до температури 40 ° С. Протягом години-півтора необхідно випити від 10 до 12 склянок такого розчину.
Процедуру чистки кишечника солоною водою краще всього проводити в ранковий час натщесерце. Випийте 2-3 склянки підсоленої води. Через деякий час Вам захочеться в туалет. Це означає, що розчин дійшов до кишечника. Як тільки це відбудеться, випийте ще кілька склянок приготовленої води. Повторюйте цю процедуру, поки з Вас не почне виходити чиста вода. Але пам’ятайте, що більше 12 склянок – це межа, який Ви можете собі дозволити при чищенні кишечника. Більша кількість солоної води може нашкодити Вашому організму.
Ви можете поставити запитання: яким же чином звичайна солона вода може вивести з кишечника відкладення, які утворилися там кілька років тому? Механізм дуже простий. Справа в тому, що якщо пити велику кількість звичайної несолоній води, то це не призведе до необхідного результату, оскільки рідина миттєво всмокчеться в стінки кишечника. А ось солона вода буде сама витягати рідина зі стінок, від яких почнуть відшаровуватися всі нарости, які утворилися за все попереднє час. А завдяки проносного ефекту солоної води, всі ці небажані освіти будуть благополучно виводитися з організму.
Під час проведення чистки кишечника в проміжках між вживанням солоної води необхідно виконувати спеціальні фізичні вправи, які допоможуть кишечнику швидше очиститися:
1. Поставте ноги на ширині плечей, руки з’єднайте над головою і повільно нахиляйтеся в обидві сторони.
2. Перебуваючи в тому ж вихідному положенні, виставте перед собою праву руку, а ліву покладіть на область правої ключиці. У такому положенні здійснюйте повороти так, щоб права рука заводилася якнайдалі.
3. У положенні навпочіпки і перебувають на колінах руками робіть повороти корпусу спочатку в одну сторону, потім в іншу. При цьому під час кожного повороту коліно протилежної ноги необхідно опускати на підлогу.
Для повного очищення кишечника необхідно провести 3-5 таких процедур з періодичністю в 1-2 дня. Після кожної процедури потрібно поїсти. Це повинен бути здоровий сніданок, наприклад, овочі, фрукти або рисова каша, приготована на несолоній воді без спецій. Природно, після вживання великої кількості солоної води, Вас буде мучити досить велика спрага. Для її угамування найкраще підійдуть соки та мінеральна негазована вода.
Однак перед тим як скористатися методом очищення кишечника за допомогою солоної води, Вам необхідно мати інформацію про захворювання, при яких така процедура протипоказана. Так, якщо у Вас спостерігається хоча б одне з захворювань шлунково-кишкового тракту (наприклад, коліт, виразка шлунка, апендицит, пронос, рак кишечника), то чистку кишечника солоною водою Вам краще не проводити.