Весільні забави: МОТУЗКА, СІРНИКИ НА ВІЯХ, СТІЛЬЦІ, ПОЦІЛУЙ МЕНЕ З РОЗБІГУ, КЕЛИХ ТЕРПКОГО ВИНА…

КОМПЛІМЕНТИ 
Викликаються двоє чоловіків, які повинні по черзі говорити компліменти ювілярам, наприклад, на букву “п”. Що програв вважається той, у кого в запасі не залишилися слова. 
ГОНКИ 
Викликаються два водії. До двох дитячих машинок прив’язуються довгі нитки, а на кінці прив’язуються олівці. По команді ведучого гравці починають їх змотувати. Виграє найшвидший водій, чия машинка швидше прийде до фінішу. 
ФЕРМА 
Гравців ділять на дві команди, зав’язують їм очі і перемішують їх між собою. Решта гостей утворює круг. Одна команда “нявкає”, інша – “хрюкає”. Необхідно щонайшвидше зібратися своєю командою в “купу”, не виходячи з круга. 
ВІДІРВИ ЯБЛУКО 
Учасникам гри за талію привязыват нитку з яблуком. Їх задача відірвати яблуко у іншого, наступивши на нього ногою. 
НЕРВОВИЙ ТІК 
Тамада просить учасників конкурсу надіти на ніс порожню сірникову коробку. Потрібно, виключно за допомогою міміки, не допомагаючи руками, зняти коробку. 
БАНТІКИ 
Тамада роздає конкурсантам стрічки для бантів. Учасники розбиваються на пари (чоловіки і жінки). Тамада просить сісти на стілець пані, після чого просить кавалерів, за певний час із зав’язаними очима зав’язати якомога більше бантів на голові дівчат. Після чого, ролі міняються, і тепер уже кавалери сідають на стілець, а партнерки по команді тамади, починають із зав’язаними очима зав’язувати банти. 
ШАМПАНСЬКЕ ЛОЖКАМИ 
Тамада просить вийти учасників і дає кожному по фужеру шампанського. Він пояснює, що переможе в цьому конкурсі той, хто швидше за всі вип’є фужер до дна. Тут конкурсанти починають усміхатися, що може бути простіше.. Тоді тамада пояснює, що переможе той, хто швидше вип’є фужер шампанського …… чайними ложками. Тамада роздає чайні ложки і конкурс починається. 
ТАНЦІ НА ГАЗЕТАХ 
Старий, добрий конкурс – танець на газеті або на листку паперу. Пари танцюють, поступово музика уривається і тамада згортає газету, спочатку удвічі і т.д. З кожною хвилиною простору для танцю ставати все меншим, партнери вже вимушені брати партнерок на руки і таким чином танцювати далі. Досить побитий конкурс, але його можна трохи модернізувати. Тамада запрошує пари для участі в конкурсі. Пояснює умови. Тільки ось партнера тепер потрібно вибрати за допомогою невеликої лотереї. Тамада роздає наперед приготовані картки з номерами і конкурсанти починають їх тягнути. В результаті пари виходять різні, у тому числі і одностатеві. Сміх глядачів вам є гарантований. 
КЕЛИХ ТЕРПКОГО ВИНА… 
Тамада просить вийти учасників і розділитися на пари (пані і кавалери). Потім він просить сісти на стільці всіх пані, роздає кожну по келиху вина і просить затиснути келихи колінами. Задача кавалерів випити келихи до дна, не допомагаючи руками і не проливаючи ні краплі. Партнерки так само не можуть допомагати руками. Після виявлення переможця ролі міняються. Тепер сідають кавалери і затискають повні келихи колінами. Задача пані, так само, випити келих до дна, не допомагаючи руками і не проливаючи ні краплі. 
ПОЦІЛУЙ МЕНЕ З РОЗБІГУ…. 
Тамада просить вийти кавалерів і запрошує одну дівчину. Конкурс називається “поцілунок”. Кавалерам потрібно поцілувати дівчину в певну частину тіла і назвати її. Наприклад, перший цілує в щічку і говорить “Я цілу (Машеньку) в щічку!”. Це значить, що решта кавалерів вже не може цілувати в щічку. Наступний цілує, припустимо, в руку і говорить “Я цілу (Машеньку) в руку. Значить решта партнерів вже не може цілувати ні в щічку, ні в руку і т.д. До кінця конкурсу дівчина буде зацілована у всі частини тіла. Програє той кавалер, якому вже буде не куди цілувати. 
СТІЛЬЦІ 
Теж досить відомий конкурс, але при активному вживанні алкоголю проходить досить весело. Стільці ставлять довкруги спинками один до одного. Учасників повинно більше на одного, ніж числа стільців. Звучить музика, всі учасники ходять навкруги стільців. Як тільки тамада зупинив мелодію, всі повинні швидко зайняти свої місця. Та людина, якій не дісталося місця, вибуває. 
СІРНИКИ НА ВІЯХ 
Тамада запрошує кавалерів. Тамада повинен покласти сірник на вії чоловіку, а той, у свою чергу, повинен говорити компліменти дівчині. Хто більше скаже компліментів, доти поки не впаде сірник, той і перемагає. 
МОТУЗКА 
Тамада запрошує пари. Для цього конкурсу йому знадобитися помічниця. Вони удвох натягують мотузок на рівні голови. Задача кавалерів – узяти дам за талію і не відпускаючи партнерку ні на секунду провести під мотузком. Після того, як всі пари пройшли, учасники повертаються на місце і все повторюється. Тільки тепер мотузок опускається нижче. Задача все та ж – не відпустити партнерку і не зачепити мотузок. Не дивлячись на уявну примітивність конкурсу, проходить він досить весело. Коли мотузок знаходиться сантиметрах в 20 від підлоги, партнери в азарті прагнуть проповзти під мотузком, при цьому несучи на собі пані.