Весільні забави: РУШНИЧОК, СЛІДОПИТ, КАЛАМБУР, ПОВІТРЯНІ КУЛЬКИ, ТАНЦІ НА ГАЗЕТАХ, АЛКОГОЛЬНА ЕСТАФЕТА, ПОХІД В СЛІПУ, ЯЙЦЕ-РАЙЦЕ,

РУШНИЧОК 
На підлогу кладеться доріжка шпалер. Вибирають 3-4 дівчини в спідницях. Дівчатам пропонується широко розставляючи ноги, пройти і пpи цьому не наступити на неї. Після першої спроби пропонується повторити, але вже із зав’язаними очима. Зробивши це не хитре завдання із зав’язаними очима жінка знаходить, що на доріжці лежить чоловік.Чоловік встає і оголошує переможницею ту, яка якнайбільше покpаснела. 
СЛІДОПИТ 
Дівчина лягає на стільці горизонтально. По її тілу розкладаються цукерки.Хлопцеві зав’язують очі і він повинен їх знайти Можливо запивання горілкою. 
КАЛАМБУР 
Вибирається пара. Хлопцеві говорять, що він повинен буде увійти до кімнати, узяти стілець, і вдавати, що збирається вкрутити лампу. Йому також повідомляють, що його напарниця буде йому всіляко заважати, але він повинен переконати її, що так треба. Дівчині говориться, що її партнер зараз буде вішатись, вона повинна відрадити його від цього. Учасники запускаються в кімнату. Гості спостерігають. 
ПОВІТРЯНІ КУЛЬКИ 
Вибираються пари. Kаждой парі видається по декілька надутих повітряних кульок. Партнери стають лицем один до одного і затискають між собою одну кульку. Виграє та пара, яка швидше за інші лопне всі свої кульки. 
ТАНЦІ НА ГАЗЕТАХ 
Беруться дві газети. Дві пари стають на газети, грає музика і пари танцюють.Через деякий час газета згортається удвічі. Танець продовжується. І т.д. можна брати дівчину на руки. Виграє пара, що протрималася довше за все. 
АЛКОГОЛЬНА ЕСТАФЕТА 
Організовиваєм дві команди.На деякій відстані ставимо два стільці на яких стоять по пляшці горілки і тарілка із закускою. Гра дуже проста: обидві команди шикуються в колони на початку старту. Перша людина з колони добігає до столика і наливає в стакан горілку, вертається назад і торкається наступного гравця рукою, той біжить до столика і випиває із стакана. Повертається, передає естафету третьому. Той біжить і закусує, вертається, передає естафету наступному. Той біжить знову наливає і т.д. Виграє та команда, яка перша вип’є свою пляшку горілки. 
ПОХІД В СЛІПУ 
Перед добровольцем ставлять в ряд на однаковій відстані пляшки. Потім йому зав’язують очі і повідомляють, що зараз він повинен пройти цей ряд, не зачепивши жодної пляшки. Потім прибирають з підлоги пляшки, після чого гра починається. Ви із задоволеням будете спостерігати за його крокуванням. 
ЯЙЦЕ-РАЙЦЕ 
Між спинами учасників (трохи нижче) затиснено яйце. Завдання – акуратно опустити його на підлогу. Виграє пара, у якої яйце залишилося цілим. 
ДОКОТИ ЯБЛУКО 
Пари стають один до одного особою, тримаючи між животами яблуко. Задача – обертальними рухами докотити яблуко до підборіддя. 
НАСАДИ ЯБЛУКО 
Беруться яблука і ниточкою прив’язуються до ременів охочих. Перед гравцями ставиться дошка з цвяхами. Необхідно набити яблуко на цвях щонайшвидше. 
ЦУКЕРКА 
Гості розбиваються по парах. В кожній парі – чоловік і жінка. Задача кожній парі (чоловік і жінка) – без допомоги рук, щонайшвидше розвернути і з’їсти цукерку. 
СЕКОНД-ХЕНД 
Люди стають в коло і під музику починають передавати велику коробку. В коробці лежать спеціально підготовлені предмети одягу. Можна використовувати ВСЕ!!! Коли музика зупиняється, гість, біля кого опинилася коробка дістає не дивлячись перший предмет, що попався. Він повинен надіти на себе і носити певний час. Гра продовжується…