Весільні забави: СЕРВЕТКА, ВГАДАЙ НАРЕЧЕНУ, СНАЙПЕР, МІНІФУТБОЛ, БОМБАРДУВАЛЬНИК, ПЛЯШКА, ЯБЛУКО, СІРНИК, ПАПІРЕЦЬ, БОГАТИРСЬКІ ІГРИ,

СЕРВЕТКА 
Чоловіки сідають. Їм на коліна кладеться серветка і, відповідно на серветку сідає жінка. По команді пари повинні почати м’яти серветку не користуючись руками. Перемагає та пара, у якої серветки будуть більше зім’яті. 
ВГАДАЙ НАРЕЧЕНУ 
Нареченому зав’язують очі. Перед ним на стільцях сідають дівчата (можна розбавити чоловіками). Наречений повинен взнати свою наречену торкнувшись до ноги або по руці. 
СНАЙПЕР 
Прив’язується на пояс ззаду олівець на нитці. Ті, що змагаються повинні потрапити олівцем в пляшку не користуючись руками. 
МІНІФУТБОЛ 
Прив’язується на пояс ззаду картопля, або ще щось важке. Ті, що змагаються повинні загнати сірникову коробку у ворота за допомогою цієї картоплі. 
БОМБАРДУВАЛЬНИК 
Монета вставлятся між сідницями. На деякій відстані ставиться тазік або тарілка. Ті, що змагаються повинні дійти до місткості не упустившись монети і скинути її в місткість. 
ПЛЯШКА 
Це вже просто гра. Люди стають в круг і передають пляшку один одному, затиснувши її між ніг. Хто упустив, того чекає покарання у вигляді випивки… 
ЯБЛУКО 
Аналогічна гра, тільки передавати його треба затиснувши між підборіддям і грудьми. 
СІРНИК 
Аналогічно, тільки передають губами. Половину сірника обломлюють після круга і продовжують. 
ПАПІРЕЦЬ 
Можна передавати папір, притуливши її до губ і утримуючи її вдыхаемым повітрям. Половину паперу відривають, коли пройде круг… 
БОГАТИРСЬКІ ІГРИ 
Перенести дівчину із стільця на стілець різними способами. Хто придумав більше способів, той переміг. 
СТАТУЯ КОХАННЯ 
Декількох чоловік виходять. Ведучий ставить пару, роблячи з неї скромну статую любові. Заходить одна людина. Ведучий пропонує йому що те змінити в цій статуї. Людина змінює положення пари на свій смак, роблячи їх положення менш скромним. Після чого він повинен встати на місце одного із статуї. Запрошується наступна людина і т.д. Усовершенствуя статую багато хто не підозрює, що їм доведеться встати на місце одностатевої людини в тій позі, в яку він його поставив. 
СТІЛЬЦІ 
Беруть участь хлопці. В круг ставлять стільці по кількості учасників. Грає музика. Учасники ходять по кругу. Коли мелодія уривається, кожний учасник повинен залишити що те з свого одягу на стільці, до якого знаходиться ближче за все. Знову грає музика… Так до тих пір, поки природна скромність не візьме вгору, або поки не кінчиться одяг. Так само ходячи навкруги стільців під музику починають одягатися. Деякі залишаються без штанів, але з двома ременями. 
БАНАНИ 
(Увага, пошлий) Чоловіки сидять або стоять. Між ніг вставляють банан (чим вище, тим цікавіше). Жінки повинні без допомоги рук очистити і з’їсти банан. (дуже видовищний конкурс:)). 
ПОДОБАЄТЬСЯ-НЕ ПОДОБАЄТЬСЯ 
Хлопці і дівчата стають один біля одного. Всі по черзі, починаючи з того, на якого вкаже ведучий, скаже, що в його сусіді подобається і не подобається. А всі слухають і запам’ятовують. Kоли всі висловляться, ведучий просить поцілувати те місце, яке подобається і укусити за те місце, яке не подобається.