Весільні забави: СЛІПІ ПОЦІЛУНКИ, НАПОМАЦКИ, СТРИПТИЗ-ЛІНІЯ, ТІЛЬКИ НЕ РЖИ, ОКІЛЬЦЬОВУЙ ДІВЧАТ, ПЕРУКАРКА-МАНІЯЧКА, ТАНЦОРИ

СЛІПІ ПОЦІЛУНКИ 
Викликається одна пара учасників. Їм зав’язуються очі і ведучий задає їм питання, показуючи на того, на кого йому хочеться. Наприклад: “Куди б ти поцілував? Сюди?”, і показує, наприклад, на руку (куди схоче ведучий). Питання ведучий задає до тих пір, поки учасник із зав’язаними очима не скаже “Так”. Тоді провідний питає: “А скільки разів? Стільки?”, і показує на пальцях – скільки разів, кожного разу міняючи комбінацію, поки гравець не скаже: “Так”. Після цього ока учаснику розв’язують і примушують зробити те, на що він погодився.(наприклад поцілувати руку чоловіка десять разів). 
НАПОМАЦКИ 
Надівши товсті рукавички, треба визначити на дотик, що за людина перед вами. Хлопці відгадують дівчат, дівчата – хлопців. 
СТРИПТИЗ-ЛІНІЯ 
Формуються дві команди: в одній чоловіки, в іншій жінки. По сигналу гравці кожної команди починають знімати з себе одяг і викладати в лінію. У кожної команди своя лінія. Команда зробила найдовшу лінію з одягу перемагає. 
ТІЛЬКИ НЕ РЖИ 
Гравці сідають навпочіпки в круг ( чоловік-жінка). Сміятися в цьому конкурсі не можна. Ведучий берет свого сусіда за ніс. Всі інші по кругу повинні зробити те ж саме. Коли круг замкнувся, провідний берет сусіда з права за вухо (палець, брова…) і т.д. Вибуває ті, хто засміялися. 
ОКІЛЬЦЬОВУЙ ДІВЧАТ 
Задача учасників за певний час “окільцювати” якомога більшу кількість присутніх жінок. “Кільця” (резиночки для волосся, кількість в усіх одинакова) – надягають жінкам на ноги. Найшвидший одержує приз. 
ПЕРУКАРКА-МАНІЯЧКА 
Жінки можуть познущатися над чоловіками. Їх задача – зробити саму прикольную зачіску чоловіку за допомогою різнокольорових резиночек. 
ТАНЦОРИ 
Чоловік танцюють, тримаючи дівчат на руках. Яка пара протримається довше за всі, та перемогла. 
ЕСТАФЕТА З ОЛІВЦЯМИ 
Дві команди повинні щонайшвидше передавати один одному ручку або олівець, затиснений між носом і верхньою губою. Руками олівець не чіпати. 
НЕ РОБИ СЮСЮ 
Грають тільки чоловіки. Ведучий дає кожному по пластиковій пляшці (1,5 літрові), яку кожний з них засовує собі в штани. Пляшки наперед підготовлені. Дно у них проколено. Далі ведучий дає кожному з них по кухлю з водою і ложку, якою треба перечерпати воду з кухля собі в пляшку. Гра йде на швидкість. Якщо напідпитку мужики не відразу помічають подвох, то ведучий просить дістати пляшки. Чоловіки розуміють, що цілий стакан вилили собі в штани. 
ЕСТАФЕТА ВІДЬМА 
Як ступа використовується просте відро, як мітла – швабра. Учасник встає однією ногою у відро, інша залишається на землі. Однією рукою він тримає відро за ручку, а в іншій руці – швабру. В такому положенні необхідно пройти всю дистанцію і передати ступу і мітлу наступному.