Зростє чисельність тих, хто визнає подвиг УПА.

Чверть опитаних українців підтримують ідею визнати ветеранів ОУН-УПА учасниками боротьби за державну незалежність України, 51% опитаних – не підтримують. Про це свідчать результати дослідження, проведеного соціологічною групою “Рейтинг”.
Разом з тим за результатами опитування в порівнянні з 2010 роком, кількість прихильників ідеї зросло з 20 до 23%, а противників зменшилось з 61% до 51%. Також зросла кількість невизначених з даного питання.

Підтримують цю ідею більше 60% жителів Західної України і майже чверть жителів Центральної і Північної України. Але більше половини жителів Сходу, майже 70% Донбасу і Півдня не підтримує ідею визнання ОУН-УПА учасниками боротьби за незалежність України.

У соціологічному дослідженні взяли участь 2 тисячі респондентів старших 18 років. Помилка репрезентативності дослідження (з ймовірністю 0,95): для значень близьких до 50% похибка становить не більше 2,2%, для значень близьких до 30% – не більше 2%, для значень близьких до 10% – не більше 1,3 %, для значень близьких до 5% – не більше 1%.


Джерело: НР