За звірячі тортури – рік умовно, бо ж підсудний – міліціонер.

В Одесі Приморський райсуд засудив оперуповноваженого карного розшуку Київського РВВС до року умовно і штрафу в розмірі 8,5 тисяч гривень. Міліціонер отримав таке покарання за звірячіи тортур затриманого за дрібну крадіжку.
Інцидент стався в липні 2012-го року. Одесит йшов повз дельфінарій “Немо” і вкрав з лотка з сувенірами іграшкового восьминога вартістю 250 гривень. Його піймали й побили охоронці дельфінарію, після чого передали співробітникам міліції.
У Ланжеронівському відділі чоловіка почали катувати, вимагаючи зізнатися в цій та інших крадіжках. Його били і припікали вуха запальничкою. Чоловік у розпачі намагався покінчити життя самогубством, вдаривши себе ножицями в груди, однак залишився живий. Потерпілого госпіталізували в МКЛ №1, завдяки чому про інцидент стало відомо.
Спочатку в якості обвинувачених крім оперуповноваженого проходили ще троє співробітників Ланжероновского відділу. Однак слідство не знайшло в їх діях складу кримінального злочину. Вони нібито були відсутні в приміщенні відділу, коли оперативник катував злодія.
Що стосується головного обвинуваченого, суддя Олександр Луняченко вважає, що виправлення міліціонера можливе без відправлення його у в’язницю.
Всіх чотирьох звільнили з органів внутрішніх справ.