Івано-Франківського депутата оштрафували за пошкодження майна офісу Партії Регіонів.

Івано-Франківський міський суд визнав депутата обласної ради Петра Шкутяка винним у пошкодженні майна офісу обласного осередку та молодіжної організації Партії регіонів. Суд кваліфікував його дії як хуліганство і присудив штраф у розмірі 2000 гривень.
Суд також задовольнив цивільний позов представників Партії регіонів про 10 тисяч гривень відшкодування матеріальних збитків. Шкутяк відшкодує і судові витрати в розмірі 910 гривень.
У липні 2012 року Шкутяк був одним із учасників голодування в Києві проти мовного закону. Він визнав, що тоді ж розбив вікно і вивіску офісу регіоналів в Івано-Франківську і називає це протестом «проти ухвалення закону у другому читанні за 30 секунд».
Прокуратура кваліфікувала вчинок депутат як «неповагу до суспільства». Суд відмовив у клопотанні адвоката про закриття кримінального провадження у справі.
Петро Шкутяк сказав, що «не бачить сенсу в поданні апеляції, бо це було б даремним витрачанням часу і грошей». Він наголосив, що через свій вчинок не шкодує і оплатить штраф у розмірі 2000 гривень та судові витрати. Що ж до цивільного позову регіоналів, то Шкутяк «готовий заплатити їм 10 тисяч лише тоді, коли вони скасують мовний закон».


Джерело: Радіо Свобода