Тягнибок про вибори 2015.

Лідер партії «Свобода» Олег Тягнибок заявляє, що опозиція має визначатися з єдиним кандидатом на посаду Президента у другому турі виборів. Про це він сказав у ефірі телеканалу ТВі. 
«Зараз ми говоримо про президентські вибори. Тут дуже важливо, щоб опозиція зуміла визначитися на єдиному кандидаті в другому турі», – сказав Тягнибок.
 За його словами, складеться небезпечна ситуація, якщо опозиція одразу виставить лише одного кандидата. «Виборча кампанія президентська вона є дуже довга. Сьогодні, коли, даруйте, і в депутатів стріляють так просто, опозиційних…», – зазначив він.
 Тягнибок висловив переконання, що у даний час потрібно обговорити найоптимальнішу схему. «Але я би так фанатично не падав головою в той, знаєте, такий вир пропозицій, як опозиція має діяти в президентських виборах, що от маємо визначити одного єдиного кандидата», – сказав лідер «Свободи».
 «До 15-го року ситуація все-таки буде змінюватися. Ми можемо побачити таку картину, що в другий тур можуть увійти навіть двоє опозиційних кандидатів. Навіть таке може статися», – припустив він.
 З іншого боку, зазначив лідер «Свободи», якщо у другий тур пройде Президент України Віктор Янукович і будь-який кандидат від опозиції, то за таких умов «вже важливо, щоб вся опозиція підтримала цього єдиного кандидата».Цього місяця Рада Об’єднаної опозиції «Батьківщина» визначила і підтримала кандидатуру Юлії Тимошенко на посаду Президента України на виборах 2015 року.

Джерело: Радіо Свобода