Корисні поради: 10 простих порад для чистоти та порядку на кухні

1. Якщо застелити полиці холодильника і шафок прозорою плівкою, то не потрібно буде витрачати багато часу на їх миття. Під час прибирання потрібно буде просто викинути стару плівку і постелити нову.
2. На кухні завжди, незважаючи ні на що, буде приємний аромат, якщо де-небудь розмістити невелику баночку з содою і декількома краплями ефірного масла. Ємність повинна бути накрита фольгою, в якій виконано декілька дірочок. Періодично баночку потрібно струшувати і підливати туди масло.
3. Ще один важливий момент на кухні – відсутність неприємних запахів у холодильнику. З ними чудово впорається активоване вугілля. Кілька таблеток вугілля вберуть небажані аромати.
4. Змити неприємний запах риби, часнику або цибулі з рук допоможе будь-який предмет з нержавіючої сталі. Спочатку помийте руки звичайним милом, а після потріть нержавійкою – і запах зникне.
5. Потрібно відмити кухлі з в’їдаються нальотом від чаю? Не проблема! Залийте їх на ніч кефіром. Вранці нальоту практично не залишиться, і потрібно буде всього лише сполоснути гуртки водою з миючим засобом.
6. Чай – відмінна натуральна альтернатива синтетичним миючими засобам проти жиру. Міцна заварка допоможе очистити від жирних забруднень паркет, лінолеум і навіть скло.
7. Для зберігання продуктів використовуйте спеціальні контейнери. Вони більш акуратно виглядають, займають менше місця і допомагають продуктам берегти корисні властивості.
8. При відбиванні м’яса дрібні шматочки розлітаються в усі сторони? Помістіть майбутню відбивну в поліетиленовий пакет і бийте по ньому. Все м’ясо залишиться всередині пакету.
9. Повісьте на кухні невелику магнітну дошку, на якій можна писати маркером: у будь-який момент ви зможете записати, що потрібно купити, або як приготувати ту чи іншу страву.
10. Особливу увагу звертайте на наступні місця і предмети: ручки холодильника, губки для посуду, злив раковини, кран, кухонні рушники. Протирайте, періть і міняйте їх регулярно, і на вашій кухні завжди буде чисто!