Корисні поради: Як бути здоровим і не хворіти.

Здоров’я не можна купити, навіть за дуже великі гроші. Тим, кого торкнулися проблеми, пов’язані зі здоров’ям, знає це, як не можна краще. Постулат про те, що захворювання простіше попередити, ніж лікувати, залишається актуальним, не дивлячись на те, що сформульовано він був досить давно. Давайте перерахуємо основні правила життя, які допоможуть бути здоровим і не хворіти.

Інструкція

1.Постарайтеся ставитися до проблем, що виникають у житті, з певною часткою гумору: оптимістичний настрій – це запорука хорошого здоров’я. Зневіра і пригніченість ще нікому не допомогли впоратися з труднощами, а вони бувають у всіх.

2.Шукайте в кожному явищі чи подію зворотну сторону. Якщо з вами відбувається щось негативне, постарайтеся в тому, що сталося, знайти позитивний аспект: як мінімум, будь-яка неприємність може бути для вас уроком. А якщо ви витягнете користь з самої, здавалося б, несприятливої ситуації, це піде вам на користь. Так що філософський підхід до будь-якої події – ще одна умова фізичного здоров’я людини.

3.Позбавляйтеся від шкідливих звичок: переїдання, куріння, надмірне захоплення алкоголем (у тому числі й пивом), гіподинамія завжди були ворогами людини.

4.Перегляньте свій раціон, щоб бути здоровим: адже у світі існує безліч дієт, і якщо ви додасте в своє харчування овочі, фрукти, свіжі соки, рибу і дієтичне м’ясо і одночасно відмовитеся від фаст-фуду, жирних і копчених продуктів, солодких вод і чіпсів – ви обов’язково відчуєте себе краще. Адже не дарма ще древні мудреці говорили: “Ми є те, що ми їмо”. Так що перехід на здорове харчування – неодмінна умова здоров’я.

5.Приділяйте час фізичних навантажень: якщо ви не займаєтеся яким-небудь видом спорту регулярно, то хоча б давайте своїм м’язам навантаження під час щоденної зарядки, спортивної ходьби. Займіться йогою – це можливість привести в порядок не лише тіло, а й думки.

6. Чи є у вас хобі? Тобто захоплення, якому ви цілком віддаєтеся? Якщо ні – обов’язково подумайте, чим би ви хотіли займатися у вільний від роботи час. Творчість, одержимість (в хорошому розумінні цього слова) ідеєю пробуджує в людині дрімаючі сили і додає йому енергії.

7.Духовне здоров’я прямо пов’язане з фізичним, тому переглянете свої життєві пріоритети, що стосуються цієї сфери життя.